Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklem nőként a pasi barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem nőként a pasi barátom vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerem, de nem lakunk közel egymáshoz így csak ritkán talizunk. Amikor találkozunk olyan más a dolog. Mintha próbálna megnyerni magának. Helyes, lágyan, lassan, mély hangon beszél, beleőrülsz. Enyhe mosoly a szája végén. Imádom! A talik vége mindig amolyan ki nem mondott szituációk. Na akkor most megyünk haza vagy mi lesz, miért mosolygunk a fűre mintha várnánk valamire. Mintha mégsem akarna mennni. Megköszöni elegánsan úriember módján, hogy szántam rá az idejéből. Örül, hogy eljöttem. Ezt is mondta. Az öleléskor fülig ér a szája. Mondjuk lehet azért, mert rég látott. Segített levenni a kabátom a kavézóban ha ez jelent valamit.

F33 L24


2023. máj. 28. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Érdekled. Segíts egy kicsit neki.
2023. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Segítettem. Képeket küldözgettem (nem olyat), ráírok (jobban én írok neki), érdeklődő vagyok. Semmi több nem történik ezért elbizinytalanodtam. A barátnőim szerint már rég lépett volna ha akart volna. Nem az a félős fajta, inkább alfa.
2023. máj. 28. 11:55
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Férfiként jobban értékeljük szerintem az egyenes beszédet. Ha nem tudod mi van, nyugodtan kérdezz rà, hogy most akkor szerinte mi van köztetek? Annyi fejfàjàst megspórolhatsz magadnak…

Ha többet szetetne, de valami miatt nem meri, legalább kiderül.

Amúgy meglepne, ha csak barátként tekintene rád.

Az alfát bárki előadhatja, de ha valakivel valami komolyat szeretne az ember, ott sokkal nehezebb bátornak lenni. Szerintem.


32/F

2023. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem vagy nem mer lépni a táv miatt, vagy nem kellesz igazából, jól érzi magát veled, úriember, de barátnak tart, egótunningot adsz (miközben párja van, vagy másokat hajkurászik).

Az, hogy segít levenni a kabátot hát az nagyon kevés, némelyik férfi még az anyukájának, testvérének is segít! Ráadásul te jobban érdeklődsz, mint ő feléd.

Egyetértek a barátnőd véleményével.

2023. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
#2: A barátnődnek igaza van. Egy férfi, ha nem teljesen nyámnyila vagy kisebbrendűségi komplexusos, és ráadásul megnyerő külsejű, nem fogja egy hónapig sem halogatni a kezdeményezést. Ez a férfi (legalábbis jelenleg) nem akar többet tőled a barátságnál. Attól, hogy udvarias vagy örül az együttléteknek, még nem szabad semmilyen kapcsolati szándékra következtetni. Férfiként nekem is vannak női barátaim, akikkel szívesen töltöm együtt az időt, és udvarias, kedveskedő vagyok velük, de ettől még eszem ágában sincs kapcsolatot kezdeményezni.
2023. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ha egy nap arról beszélne, hogy talákozott egy fantasztikus nővel és szerelmes, mit éreznél, hogy reagálnál a szemébe és magadba?
2023. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben? Nem tudom mit kéne erre reagálni, ha talált valami jó nőt (jobbat nálam), akkor nem tudok mit tenni.
2023. máj. 28. 12:29
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Tulajdonképpen minden adott,hogy randira hívjon,ő mégsem lép...

Szintén egyetértek a barátnőd véleményével.Ha nagyon akarna tőled valamit,most nem kéne ezen rugóznod,hanem együtt pizzáznátok például.

2023. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem erről az jutott eszembe, hogy

1 hogy lettetek "barátok"?

2 van valakije, azért nem lép.


Elég nagy a korkülönbség, tehát nem az osztálytársad/iskolatársad volt.

Egy 33 éves férfinak már több éves kapcsolatba lehet, persze attól még eshet futó szerelembe, sőt. De feladná érte a mostani kapcsolatát?

Talán emiatt nem lép, mert bár nagyon bejössz neki, elvan ezekkel a bájos szituációkkal, de komolyabbat nem akar.


Röviden a válasz a kérdésre: igen, de nem.

2023. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!