Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt rá példa, hogy a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt rá példa, hogy a párotoknak bejött egy másik ember és észrevettétek rajta? Hogyan reagáltatok? (Vagy fordítva, hogy valamiért megtetszett nektek valaki és lebuktatok?)

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sokat veszekedünk, sok nézetektérésünk volt, utólag meg lehet beszélni mindig.

Mentünk bográcsozni ismerősökhöz, előtte összekaptunk egy semmiségen, nem veszekedtünk, csak vitáztunk. Ott volt egy nő, akit nem ismertünk. A párom jól néz ki, és sose zavart, mert az én egóm is növelte ez, nem is kicsit. Viszont ez más volt. A nő mondanom se kell, hogy nagyon csinos és igazán szép volt. Munkaügyekről beszélgettek, azonban a párom le se vette róla a szemét, miközben beszélt hozzá, el se nézett egy pillanatra se. Nem akarok klisés lenni, de rám is valószínűleg így nézett a kapcsolatunk elején vagy nem tudom. És amikor mentünk a kocsihoz, akkor miközben a tarkóját simogatta, mosolygott.


2023. máj. 28. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A párod egy jó nagy féreg.Szerintem ne alázd meg magad azzal, hogy ezt annyiban hagyod.
2023. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Jah...barátnőmnek bejonnek az arabok, cganyok pedig magyar. Úgy nézi őket mintha transzban lenne, már-már perverzió nála ez az arab/cgany vonal. 🤢🤮
2023. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na a párod egy jó példa arra hogy hogyan NEM kéne kimutatni. Ez bunkóság volt tőle.


Én még soha nem voltam ilyen helyzetben mert minden párom tudott viselkedni, még ha kis mosolyszünet volt akkor is. Ehhez fel kell nőni.

2023. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszett is nekünk valaki, sosem ért annyit, hogy ilyennek kitegyük azt, aki nem csak tetszik, hanem akit szeretünk is...


Arról senki sem tehet, amit érez. De arról, hogy hogy viselkedik, kurvára tehet.

2023. máj. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek volt, hogy bejött egy tanfolyamtársa. Nem mutatta ki ilyen szinten, de észrevettem. 1-2 csipkelődő megjegyzésen túl nem foglalkoztam a dologgal. Hosszú házasságban elkerülhetetlen ilyesmi. Azt meg tudtam, hogy nem lesz belőle semmi úgysem. Én már úgy vagyok, amíg nincs később hazajárás, chatelgetés...addig, hát nem tehet róla az ember ha megtetszik valaki. Előfordul sok év alatt.
2023. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!