Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Külsőre ti észrevettétek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre ti észrevettétek van olyan típusú ember, akiknek nagyon szoktál tetszeni?

Figyelt kérdés

Mondok egy példát, pl. észrevetted az alacsony, szőke, átlagos/teltkarcsú lányoknak általában nagyon szoktál tetszeni. Nem mindegyiknek, de közülük elég soknak. Vagy valamiért a rövid szőke hajú tetkós nők közül egész soknak tetszel.


Te észrevettél már ilyet, hogy külső tulajdonságok alapján (magasság, alkat, hajszín, szemszín, stb) egy bizonyos csoport tagjainak mintha az átlagosnál jobban/gyakrabban tetszenél? Férfiak is, nők is válaszolhatnak. Mi ez a csoport nálad? Te viszonzod az ő vonzalmukat, neked is bejönnek abba a csoportba tartozó emberek általában?


2022. ápr. 11. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Én a 30-40 közötti férfiaknak tetszettem mindig kB 20 éves koromtól

Főleg a borostás, barna hajú , viszonylag sármos pasiknak.

90%uk pedig tetovált volt.

Bár ez szerintem annak köszönhető, hogy én is az vagyok.

29/N

2022. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Eddig azt vettem eszre, hogy a kover es/vagy igenytelen lanyoknak tetszem, pedig se kover, se igenytelen nem vagyok.
2022. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Amikor tini voltam, akkor az idősebb, nem túl attraktív bácsikáknak jöttem be, vagyis ilyenektől kaptam megjegyzést, most meg közel negyvenhez elvontabb tinisrácok szoktak szemezni meg beszélgetést kezdeményezni velem. Nem örülök.
2022. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

A vékony, magas, barna szemű, sötétbarna hajú fiúknak szoktam tetszeni, illetve a középmagas, kék szemű, vállig érő, barna hajú, sovány lányoknak.


Ők is tetszenek nekem általában.

2022. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Én csak azt vettem észre, hogy kb. 100-ból 95 férfinek nem tetszem. De ha valakinek mégis, az feltűnően jóképű. Magas (én is az vagyok), barna hajú, barna szemű férfiaknak (én is az vagyok).
2022. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen, az idosebb alkoholistaknak altalaban nagyon tetszem🤣 Normalisabb ferfiaknak is, de az idosebbek gondolom ilyen “minden mindegy mar” alapon lazabban kimutatjak, poenkodnak.
2022. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5

Mármint én is barna hajú és barna szemű vagyok, de nő. :)

2022. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Ami erősen jellemző, az az igénytelen, koszos csöves / gyanús alakok (seftelős roma / arab, drogosok stb.)... de szerintem azok mindenkinél bepróbálkoznak, aki valamennyire csinos és p...i van a lába között. Ezeket leszámítva meg ritkán érzem azt, hogy megtetszem valaki normálisnak, de arra meg nem lehet nagyon szabályt felhúzni, mert elég különbözőek voltak.
2022. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!