Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a háttérben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
Fiatal (22)lány megismer egy 46 éves pasit. Elsőre a férfiúi adottságai miatt szimpatizál vele, majd az idő múlásával napi szintű beszélgetésé alakul mindenről (is). Miért tartja a lány vele a kapcsolatot, ha csupán az alsója tartalma miatt vette fel vele a kapcsolatot?
2023. máj. 29. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Apakomplexus.

Egy barátnőm így lett férjezett.Tíz éve vannak egyben,ő most 32,férje 57.A lány apja pedig 58.

2023. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az adódott. Nem könnyű ismerkedni egyik korosztálynak sem.
2023. máj. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a kérdező mit nem ért ezen. A férfi eredetileg vonzó volt számára. A vonzalom gyorsan elmúlt, a szimpátia viszont megmaradt, barátság lett belőle. Számtalan ilyen eset van, kortól függetlenül.
2023. máj. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szexuális érdeklődést nem nevezném vonzalomnak. Viszont az az irányvonal is megmaradt, csak kiszélesedett a témakör.
2023. máj. 29. 07:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Ha a szexuális érdeklődés is megmaradt, akkor viszont végképp nem értem, mi ebben az érthetetlen. Ha ugyanis egy nő egy férfival találkozgat, az a kapcsolat lelki elmélyedéséhez is vezethet. Ebben az égvilágon semmi különös nincs.
2023. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Na itt a probléma! Még soha nem találkoztak személyesen.

2023. máj. 29. 08:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Online is megtörténhet a lelki elmélyedése a kapcsolatnak.

Miért ennyire hihetetlen, én meg ezt nem értem.

Egyre több ilyen nagy korkülönbséges kapcsolat van. Ez csak annyiban különbözik, hogy nem személyesen kezdödik.

2023. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Igen, a lelki elmélyedés. Talán erről van szó. Esetleg, ha valamelyikük, vagy mindketten kapcsolatban vannak, az kihathat szerinted az élő kapcsolatukra?

2023. máj. 29. 08:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ki hat rátok de az is lehet hogy nem, emberfüggő.
2023. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!