Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valaki nagyon feltűnően kerül. Valóban érdektelen? Kifejtem.

Figyelt kérdés

A viselkedés érdekel. Nekem az a véleményem, hogy ha engem valaki nem érdekel abban az értelemben, hogy semleges vagyok az irányába (nem utálom, de nem is kedvelem különösebben), akkor persze nem fogok utána menni, meg jópofizni, de pl.: köszönök neki, ha egy társaságban vagyunk nem kerülöm teljesen/feltűnően a szemkontaktust vagyis nem kezelem levegőként csak különösebben nem is érdeklődöm. Semlegesen viselkedek vele.


Ha valakit társaságban vagy úgy amúgy is levegőnek nézek (amit amúgy nem teszek, mert szerintem gyerekes, de tegyük fel) akkor az inkább azért van, mert kínosan érzem magam valami miatt és ezért ügyelek nagyon arra, hogy még csak véletlenül se nézzek a szemébe vagy szóljak hozzá. Esetleg azért, mert nagyon utálom.


Szóval ez csak az én gondolkodásom, de tisztában vagyok vele, hogy nem vagyunk egyformák és lehet az emberek többsége nem így gondolkodik.


Szerintetek ha valaki mintha nagyon kínosan ügyelne arra, hogy véletlen se nézzen a szemembe egy pillanatra se vagy kelljen velem beszélnie az szimpla semlegességet jelent vagy kellemetlenül érzi magát a közelemben? Vagy utál? (Utóbbit kétlem).


Tudom, tudom, ez csak találgatás. De kíváncsi vagyok mi az itteniek véleménye erről, a viselkedésről, stb.



2023. máj. 30. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Én azért kerültem/kerülök valakit, mert többször is k.va nagy fájdalmat okozott és egyszerűen nem bírok már a közelében lenni. Ezt tetézi, hogy egy helyen dolgozunk és mindennap meg van rá az esély, hogy találkozhatunk.
2023. máj. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, ennek mindig oka van. Ami lehet az, hogy valamiért tiltott gyümölcs vagy de tetszel neki és nem szeretne gondolni sem erre. A másik az ellenkezője, nagyon nem tetszel neki és nem szeretne semmiféle interakciót. Ez utóbbi akkor van ha már volt köztetek számára kínos dolog, minimum rosszul eső megbámulás például, és nem szeretne ismétlést/folytatást.
2023. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kollégámat azért kerülöm, mert tetszik és nem szeretném, hogy ezt észrevegye. Nem vagyunk egy "súlycsoportban", de így is cikinek érezném az elutasítását. Jobb ez így.
2023. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én annak a tekintetét kerülöm, aki tetszik, vagy akinek én tetszem (viszonzatlanul).

Nem utálok senkit. Akivel kevésbé jövök ki jól, annak nyilván a szemébe nézek.

2023. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ha szingli ember kerüli a szemkontaktust aki tetszik , akkor van az a verzió , hogy nem ad felé kellően jó jelet a másik .


Viszont kérdező te szerintem nagyon túlgindolod ezeket a dolgokat , sőt van egy érzésem hogy foglalt férfiról van szó és te mindenképpen szeretnéd látni a jelét annak , hogy bejössz neki de még sem. Az írásodban jellemezted is egy picit önmagad amiben én tisztán látom , hogy az emberekhez való kapcsolatod nagyon fejletlen és megmaradt picit ilyen 14-6 éves szinten , ezeken érdemes lenne dolgoznod.

2023. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves #5!


Köszönöm a választ (meg mindenki másnak is!


Nem erről van szó, szándékosan nem írtam részleteket, de köszönöm!

2023. máj. 30. 10:36
 7/12 anonim ***** válasza:
6. Mert szerinted pont erre az oldalra jár fel az illető? Azért erre nem sok esélyt látok .
2023. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem azért, csak nem szeretek részleteket írni, mert akkor általában a válaszolók elvesznek a részletekben.
2023. máj. 30. 16:49
 9/12 anonim ***** válasza:
8. Nem is kell részletezni , mert én tudom hogy multkor is te írtál ki .. te vagy az aki szerint a kollega hapsi titkolja a vonzalmát írantad, de ezek legtöbbszőr csak képzelgések mivel foglalt az ürge és csak barátnak tekint.
2023. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha foglalt a kollégád akkor érthető amit csinál. Mindenki ezt tenné, nem akar kínos dologba futni mert valószínűleg ő tudja, hogy te odavagy érte. Ez így normális viselkedés a részéről teljesen.
2023. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!