Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valaki nagyon feltűnően kerül. Valóban érdektelen? Kifejtem.

Figyelt kérdés

A viselkedés érdekel. Nekem az a véleményem, hogy ha engem valaki nem érdekel abban az értelemben, hogy semleges vagyok az irányába (nem utálom, de nem is kedvelem különösebben), akkor persze nem fogok utána menni, meg jópofizni, de pl.: köszönök neki, ha egy társaságban vagyunk nem kerülöm teljesen/feltűnően a szemkontaktust vagyis nem kezelem levegőként csak különösebben nem is érdeklődöm. Semlegesen viselkedek vele.


Ha valakit társaságban vagy úgy amúgy is levegőnek nézek (amit amúgy nem teszek, mert szerintem gyerekes, de tegyük fel) akkor az inkább azért van, mert kínosan érzem magam valami miatt és ezért ügyelek nagyon arra, hogy még csak véletlenül se nézzek a szemébe vagy szóljak hozzá. Esetleg azért, mert nagyon utálom.


Szóval ez csak az én gondolkodásom, de tisztában vagyok vele, hogy nem vagyunk egyformák és lehet az emberek többsége nem így gondolkodik.


Szerintetek ha valaki mintha nagyon kínosan ügyelne arra, hogy véletlen se nézzen a szemembe egy pillanatra se vagy kelljen velem beszélnie az szimpla semlegességet jelent vagy kellemetlenül érzi magát a közelemben? Vagy utál? (Utóbbit kétlem).


Tudom, tudom, ez csak találgatás. De kíváncsi vagyok mi az itteniek véleménye erről, a viselkedésről, stb.



2023. máj. 30. 00:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#9 nem én voltam:D
2023. máj. 30. 18:06
 12/12 A kérdező kommentje:
Semmilyen kollégáról nincs szó.
2023. máj. 30. 18:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!