Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akartam ot mert egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akartam ot mert egy kornyekrol szarmazunk. Viszont megbantam, de mar nem akar velem beszelni. Vegleg vege?

Figyelt kérdés

Ismerkedtunk, minden rendben volt viszont nekem az volt a bajom, hogy feltem ha vele lennek, soha nem szabadulnek meg ettol a kornyektol mivel o a szomszed telepulesen lakik, es o szereti ezt a helyet, en nem. O szerencsesebb mint en, en rosszabb helyen lakok, tele rossz emberrel, es nagyon rossz pletykakat talaltak ki rolam, olyanokat, hogyha en feljelentem oket reg bortonben lennenek. Sokszor rendort kellett hivnom stb. Nagyon gyulolok itt lakni, es azon vagyok hogy elkoltozzek.

Beszeltem vele errol, azt mondta neki mindegy hol laknank de en akkor is feltem. Neki itt vannak a baratai es az elete. Nekem meg ez a hely a boldogtalansagon kivul mast nem adott.

En teljesen ki akartam szakitani magambol ezt a helyet. Ez még mindig igy van, viszont megbantam hogy emiatt hagytam abba vele mindent.. nem mondtam el neki, hogy emiatt nem akarok vele beszelni, csak annyira rosszul voltam lelkileg hogy ezt irtam neki "hulye voltam, hogy azt hittem mi lehetunk egyutt boldogak, de mar azota tisztan latok" , nem irt ra semmit es letiltottam. Vegig ereztem hogy rossz dontest hoztam hogy megszakitottam vele a kapcsolatot viszont 1 hete feloldottam es irtam neki, nem irt vissza..

Most nagyon rosszul vagyok. Hiaba nem beszeltunk, en remenykedtem hogy valahogy egymasra talalunk, de mostmar olyan remenytelen minden. Nagyon hianyzik, es annyit tervezgettunk egyutt, most meg idegenek vagyunk egymasnak. Most erzem azt, hogy boldog lehetnek vele..mit tudnek tenni, ha nem irt vissza? Vegleg vege van?


2023. máj. 31. 22:10
A kérdező szavazást indított:
Vege van
Még ne adjam fel
6 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
A kerdes leginkabb az, hogy hogyan tegyem jova ezt..
2023. máj. 31. 22:11
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy. Elutasítottad, letiltottad.

"nem mondtam el neki, hogy emiatt nem akarok vele beszelni" - Őszinte kommunikáció nélkül nem mennek a dolgok.

2023. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van , akkor ő is mérlegel. Persze , ha nincs senkije. Azon felül,az is lehet , hogy elengedett végleg.
2023. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Idióta vagy. Miért nem voltál vele őszinte? Ennyi nem megy? Hogy kifejezed a másiknak mi a bajod?


Erre beírsz egy rébuszokban megírt szöveget, amiből kb elvágtad.. ez nagyon gáz…


Ha kapcsolatot akarsz bárkivel is, tanulj meg éreztem viselkedni és ennél jobban kifejezni a problémáidat. Anélkül fölösleges próbálkoznod is, úgyse fog menni…

2023. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éretten*
2023. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy
2023. jún. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!