Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők hozzáértek 20 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hozzáértek 20 évvel idősebb férfihoz csak úgy?

Figyelt kérdés

Levelezőn járok egyetemre, a csoportban 19-55 éves korig vannak emberek vegyesen nők, férfiak.


Egyik csoporttársam egy 24 éves lány bármikor amikor beszélünk szünetben, kimegyünk csoporttársak közösen ebédelni stb. rendszeresen hozzám ér, megérint, a vállamat, karomat, mellemet.


Jön le a lépcsőn, köszönés közben ráteszi a kezét a vállamra végigsimítja a mellemig. Aztán egyik teremben nagyon hideg volt klíma miatt, mondja hogy hú ő hogy kihűlt, érzed kérdezi és a karomhoz nyomja a karját.


Amikor beszélünk valamiről egy beszélgetés alatt legalább egyszer a mondandóját megerősíti egy érintéssel.


Ja és én pont 20 évvel vagyok idősebb nála.


Tudom hogy a nők nagyon érzékenyek az ilyen érintgetésre, nem engedik és nem szeretik a fogdosást.


Fiatal női szempontból nézve ti mikor csinálnátok ilyet egy 20 évvel idősebb férfival?



2023. jún. 1. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha tetszik.
2023. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
(Bár én nem tenném ezt soha, fúj, olcsó trükk.)
2023. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Rising Phoenix ***** válasza:
84%

Senkit nem tapizok csak úgy, a páromon kívül. Én sem szeretem, ha idegenek belemásznak az aurámba, úgyhogy én sem teszem.

Viszont vannak ennél jóval közvetlenebb emberek, nők is. Én is ismerek néhányat, akik képtelenek testi kontakt nélkül lefolytatni egy párbeszédet. Ők kortól, nemtől függetlenül taperolnak bárkit, aki szóba áll velük, mert csak úgy.

2023. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Sosem voltam fogdosós, kívülről nézve tetszel neki.


Figyeld meg, másokkal milyen.

2023. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

# 1


igen ezt értem HA TETSZIK. Meg ez viszonylag egyértelmű jel volna ha nagyjából egyidősek lennénk.


De én 20 évvel idősebb vagyok. Nagyon fura nem találkoztam még ilyennel ennyi "idősen".

2023. jún. 1. 13:31
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg olyan típus, de érted azért különbség, hogy a karodat fogja meg nyomatékosan, hogy:"Hé ez fontos amit mondok figyelj ide!" vagy a mellkasod simogatja.
2023. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi "idősen" talán már ismerni kéne a nőket...
2023. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Nőként írom, hogy marha gáz lehet a csaj, hogy egy csoporttársát tapizza a suliban :D Biztos, hogy lökött a lány. De ettől még tetszhetsz neki természetesen. Ha másokat nem fogdos, csak téged, akkor téged szemelt ki magának. Mondjuk hogy jó-e ez neked, az kérdéses.
2023. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

# 7


köszönöm az ingyenes életmód tanácsadást. Én nem vagyok olyan szuperember mint te.

2023. jún. 1. 13:59
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Nézd meg másokkal hogy viselkedik.
2023. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!