Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Autós oktató és diák közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autós oktató és diák közötti viszony mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Itt jó pár választ olvastam hogy akár 60 éves oktató és huszonéves diák között sem ritka a szex illetve hogy pár kedves szó után bele vannak habarodva az oktatóba.

Valamelyik válaszadó azt írta hogy némelyik autós oktató csak azért tartott fent egy külön lakást, hogy oda vigye szexelni a csajokat.

Ez nem tudom hogy igaz e vagy sem, mindenesetre durva lenne.


Mennyire gyakori hogy házas oktatók viszonyt folytatnak a tanulókkal?


2023. jún. 2. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon is szeretett volna velem kikezdeni a 40-es pocakos családapa oktatóm, én húsz éves voltam.

Elég paraszt is lett a visszautasítás után. Volt, hogy egy kora reggeli vezetésen annyira bunkó volt, hogy sírva hagytam ott.

2023. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiszolgáltatott helyzettel sokan szeretnek visszaélni.
2023. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Tapasztalatom szerint a gépjármű oktatók 110%-a iszonyatos önbizalommal rendelkezik. Emellett eleve van egy alá-fölérendeltségi helyzet, hiszen ő profin ért valamihez, amit te szeretnél megtanulni. Az oktatók döntő többsége férfi, a munka olyan, hogy szabadon osztja be az idejét (nem tűnik fel, ha nem ugyanakkor ér haza). Emellett négyszemközt van a tanulóval, méghozzá elég közel is, összezárva egy autóban. Seb.váltás tanulásakor a kezét is ráteszi a tiédre.


Kell ennél több???

:-)

2023. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Van próbálkozás (és "eredmény") oda-vissza...egyik oldalt sem kell félteni. Biztos forrás :D
2023. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Főleg, hogy most már nagyon drága a jogsi...
2023. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem minden autós oktató ilyen. De ha valaki azt mondja minden 4. vagy 10. igen, akkor azt elhiszem.


Meg egy dolog, hogy ő akarja, de a másik, hogy milyen a fogadtatás. Aki nagyon ronda, kövér, az hiába próbálkozik. De el tudom képzelni, hogy van olyan jóképű autós oktató, aki tényleg havi vagy évi többszöri szinten hódít meg új csajokat a tanítványai közül.

2023. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
#6: Inkább minden második ilyen, és akkor keveset mondok.
2023. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Ismerek fiatal oktatót, szentül állította hogy ő aztán soha nem kezdene diákkal, közben közösségi oldalán tele vannak szívezve tinik által a képei. :D


Nálam anno nem próbálkoztak be, mondjuk én talpraesett vagyok, és biztosan lett volna belőle hátránya az oktatónak.

2023. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

8. Önmagában mi a baj azzal, ha próbálkozik nálad valaki?

A: elutasítod, mert nem viszonzod a vonzalmát

B: elfogadod, mert viszonzod a vonzalmát

2023. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

"Ismerek fiatal oktatót, szentül állította hogy ő aztán soha nem kezdene diákkal, közben közösségi oldalán tele vannak szívezve tinik által a képei. :D"

ez nem azt jelenti, hogy kikezd velük, csupán annyit, hogy a tinilányok belé zúgtak.

azért no - ha ott vagy rendszeresen kettesben egy fiatal, jóképű, határozott, egyúttal kedves férfival, ennek megvan az esélye ( különösen a "rajongó" életszakaszban)

2023. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!