Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatok meg valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatok meg valakit akiről nem tudok semmit, de nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy férfivel, és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből... Hosszasan néztünk egymás szemébe, és közben úgy éreztem, hogy a szívem kiugrik, és a felhők fölé emelkedem... De mindketten barátokkal voltunk, nem ment egyikünk se oda a másikhoz... Hogy tudnám megtalálni?

Sacc per kábé 180 és 190 cm közötti magassága volt, világoskék szeme, barna haja, átlag világos bőre, kevés arcszőrzete kis szakállal, szemüveges, vékonyabb, feketét viselt.


2023. jún. 2. 14:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze simán lehet van valakije, és azért se jött oda, de ugyanakkor szerintem szingli, különben nem szemezett volna velem olyan pofátlanul.
2023. jún. 2. 14:58
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Mert te azt hiszed, hogy foglalt nem képes rá? Hol élsz te? :D
2023. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is keres téged. Ha jól tudom, a Facebookon van ilyen kereső csoport.
2023. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyen embert láttam tegnap. Nagyon durván szemeztünk egymással és úgy éreztem akar valamit tőlem. Szinte levetkőztetett a szemével. Az biztos, hogy meleg lennék rá is ugrottam volna.
2023. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

"Hogy tudnám megtalálni?"

sehogy. elment a vonat.

2023. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!