Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha egy lány mondja meg egy fiúbarátjának, hogy többet szeretne?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiúbarátom már 3 éve. Igazából már a barátságunk elején is éreztem, de nem mertem neki mondani. Próbáltam gesztusokkal jelezni, jobban odafigyeltem rá, nem tudom leesett-e neki, ő is viszonozta őket (de lehet csak illemből). Iszonyatosan félek a visszautasítástól (lányként megélni szerintem ezerszer rosszabb) vagy attól, hogy ezzel elromlik a barátságunk. Alapjáraton nagyon sokat beszélgetünk, szerintem ő is érzi, hogy egy hullámhosszon vagyunk.

Soha nem volt még barátnője, ezért el tudom képzelni, hogy ő is szeretne esetleg többet, de nem meri elmondani.

Mi a véleményetek merjek lépni vagy inkább hagyjam a fenébe?



2023. jún. 3. 14:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék még, hogy mindketten 26 évesek vagyunk.
2023. jún. 3. 14:54
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki.
2023. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, bár van ennek szofisztikáltabb módja is :D amúgy lépj nyugodtan, vesztenivalód nem igazán van. Oké, elutasíthat, bár szerintem egy biztos nem kevésbé káros, mint egy bizonytalan igen... már csak azért is, mert az előbbi után legalább tudod, hogy tovább tudsz, és tovább kell lépned. A másik meg, hogy rámegy a barátság... persze, nyilván rámehet. De ha ezek az érzéseid, valószínűleg akkor is rámenne, ha ő találna valaki mást, mert rosszul esne mindig mással látni az illetőt. Próbálj rá, finom célzások, utalgatások, ne ajtóstól ronts a házba. Hajrá!
2023. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

5 párkapcsolatom volt egész mostanáig (39 év), és egyik alkalommal sem én kezdeményeztem. Mindig hamarabb nyitottak felém.

Szerintem egyáltalán nem ciki nőként neked lépni.

2023. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én biztos, hogy nem kezdeményeznék, nem azért, mert az ő dolga, mert férfinemű, vagy ciki, hanem azért, mert igazából nem kellesz neki, csak bebeszéled, vagy ő maga se tudja, hogy mit akar és nekem bizonytalan kisfiúra nem lenne szükségem. Na de eléje állhatsz, mondhatod neki, hogy többet szeretnél, de arra készülj fel, hogy éghetsz, sőt arra is, hogy mivel tapasztalatlan párkapcsolat terén nem lesz ez hosszúéletű kapcsolat...
2023. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem ciki, viszont ha nem akarnék tőled semmi, nem folytatnám a barátságot sem. Ha teszem azt, lesz egy párom, nem hiányzik egy olyan barát, aki többet akart volna tőlem, ha hagyom. Nem rombolnám kétes barátságokkal az életem. Ha kapcsolat nem lesz belőle, készülj fel arra, hogy barátok sem maradtok.
2023. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ!

Megpróbáltam mindből leszűrni a következtetést és azokat közös nevezőre hozni.

Arra jutottam, hogy mi lenne, ha csak simán annyit kérdeznék tőle, hogy mit gondol rólam?

Ebből sejtheti, hogy szeretnék valamit, viszont ha "visszautasít", én is tovább tudok lépni úgy, hogy megmarad a barátságunk is.

2023. jún. 3. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Az nem barátság és nem is lesz, hogy te neked tetszik, de belenyugszol, hogy elutasít. És hogyha lesz barátnője te meg látod vele? Ne viccelj már.
2023. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azóta együtt vagytok?
nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem. Kérdeztem több embert is, hogy mit tenne a helyemben. Egyik tanács az volt, hogy küldjek neki rá utaló, "bíztató" jeleket. Ezt tettem, de azóta sincs semmmi.

Bár gyakran mondja, hogy velem beszél a legtöbbet meg mással olyan témákról, amikről velem nem is igazán szokott beszélni, de nem érzem felőle azt a kezdeményezést, hogy akkor úgy nyitna felém. Pedig tök levágós szerintem mindnekinek, aki lát minket, hogy érzek felé. Utólag kiderült, sokan szurkoltak is, hogy legyen köztünk valami.

Szerintem ultimátumot adok év végéig még, ha addig nem lesz semmi, akkor hagyom inkább.

nov. 12. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!