Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki régebben többet érzett irántam, de akkor nem léptem, azóta beláttam, hogy szerelmes vagyok belé és mindennél fontosabb nekem. Csak egy baj van. Hogy kerülhetek ki a barát zónából? Mert azóta a legjobb fiúbarátjának tekint.

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked nagyon nehéz dolgod van. Képeld el, ha legalább egy kicsit utált volna.
2014. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért nem jöttem vele össze, mert nagyon átvert előtte, és most jöttem rá, hogy nem érdekel, akkor is kell nekem.
2014. febr. 26. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem ez a hajó elúszott
2014. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Átvert, ő? Ebben a történetben inkább te vagy a rosszfiú.
2014. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, azt a történetet nem írtam le...ez még minden előtt volt. Csak játszadozott velem. és nem akartam mégegyszer ebbe beleesni.
2014. febr. 26. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!