Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nagyon nehezen tetszik meg bárki is, ezért régóta vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


31 éves férfi vagyok. Nem tartom magam rossz pasinak, a visszajelzésekből sem, ennek ellenére nagyon kevés párkapcsolatom volt, ez részben azért is igaz, mert volt egy 6 éves kapcsolatom is. Azóta voltak csak így hébe-hóba.


Az elmúlt 4 évben 2 barátnőm volt összesen, amiből az egyik fél évig a másik 3/4-évig tartott, a köztes idő szinglin.


Társkereső appokat hamar megunom, de még ott sem találtam nagyon olyat ahol éreztem volna a szerelem első látásra dolgot.


Viszont sokszor van olyan velem, hogy utazok metrón, vagy boltban, utcán random nő mellett elsétálva felkapom a fejem, hogy micsoda nő, de sose volt még ilyen, hogy idegent leszólítottam volna bárhol.

Közben az ismerősök mind furán néznek rám, hogy nem nyitok senki felé, azt hiszik valami trauma lehet korábbról, de nem hiszik el, hogy egyáltalán nem találkozok olyannal, aki külső-belső tetszene.


Más is van így, vagy én lennék ennyire válogatós? Válogatós még talán rossz jelző is, mert az azt jelentené, hogy mindig keresek valakiben valami hibát, hogy na ő miért nem, de sajnos odáig el se jutok, simán nem hozza a sors azt a bizonyos személyt.


Legutóbbi kapcsolatom volt ilyen felszínes, hogy nem volt túl nagy vonzalom és teljes ürességet éreztem a kapcsolatban, nem is értem, hogy mások, hogy tudnak csak úgy együtt lenni valakivel, ha nincs meg a teljes kémia.


2023. jún. 3. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha egyszer nem tetszik, vonz valaki, akkor ne légy vele, még van időd, majd akad olyan is.
2023. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki találja meg az igazit fiatalon, sőt van aki soha sem.
2023. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan ez, mintha üres lennél belül, holott vágysz az érzelmekre. Nőként engem sem fog meg senki, bár nekem frissek a sebeim szakítás után.

Ako meg vonzana, annak családja van... Szóval ez így ördögi kör.

2023. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod, mi az a válogatósság😂 8 éve nem volt pasim. Nem csak kapcsolatra 1 éjszakára se.
2023. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!