Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire lenne ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lenne ciki?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki nekem nagyon bejön,de sajnos nem tudom a nevét és azt se pontosan melyik lépcsőházban lakik.Arra gondoltam,hogy megkérdezem egy olyan szomszédot akivel kb 3 mondatot váltottam eddig hogy mi a neve a férfinek aki tetszik mivel ő ismeri.A férfit akit megkérdezek látásból ismer és én is őt.Nem lenne ciki megkérdezni?

2023. jún. 4. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

A férfit aki tetszik, akkor csak láttad, vagy honnan ismered? Illetve honnan tudod, hogy a szomszéd ismeri őt?

Egyébként szerintem nem ciki, ha nem teszed cikivé. Kezdj el a szomszéddal beszélgetni, aztán hozd fel hogy találkoztál egy férfival erre felé, de még soha nem láttad itt. Kicsit kellemetlenül érezted magad, hogy fogalmad sincs ő ki, nem ismeri esetleg? Vagy úgy hogy nem láttad még errefelé, új lakó lenne? ...

2023. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a másik szomszédot cikibb lenne megkérdezni, mint magát azt aki tetszik.

Random jön haza, és megkérdezel valami random dolgot, pl. Nyitva van-e az, vagy az a bolt, és abból lehet beszélgetés.

Vagy, hogy mikor lesz kéményseprés stb.

30F

2023. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk a 2. válaszoló mond valamit. Igazából így már van is témátok elkezdeni a beszélgetést, az hogy megtudjátok ki a másik.

Tényleg azt sem kell túlgondolni, összefuttok és az adott helyzethez kapcsolódóan kérdezel valamit. Legalább a reakciójából már azt is láthatod, hogy érdeklődő-e vagy mondjuk nem akar ismerkedni. Hajrá! :)

2023. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Én direktbe biztos hogy igy nem csinálnám.

Nekem is tetszik a házban vki leállt a házmesterrel beszelni en meg ottmaradtam figyelni. Hallottam ahogy beszelnek pl kilakoltatásrol hogy ilyeneket is csinál a srác. Akkor ugy be tudtam volna kérdezni hogy mert mi lehet ő, vagy kiknek dolgozhat, aztán jött volna a többi is magátol be tudtam volna kapcsolodni meg mondta neki azt is a házmester valamelyik lakásbol jo lenne kipakolni pl mosogépet mert nem tudják el tudná e intézni.


Ezt tovabb gorgetve ha ott se lett volna a srác a házmesterrel akkor is ugy beszeltem volna hogy ki lehet az a srác mennyire ismeri mintha engem csak az erdekelne kik a szomszédaink. Es nem adnám elő magam ugy senkinek sem, mint akinek "viszket".


De mivel láttam hogy a srác már menekulne es nem akar a házmesterrel csevegni es velem se mivel ott maradtam megtehette volna hogyvfelém is intéz pár szót vagy figyel hogy mondani akarok neki vmit, de rám se nézett, menekult a szituból, igy offoltam az egészet.

2023. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A férfi aki tetszik nem tudom pontosan melyik lépcsőházban lakik.Hozzá már régen odamentem volna csak általában mindig társaságában van (férfiak) és bütykölik a kocsikat.Így természetesen nem zavarom.Amikor pedig látom hogy egyedül van akkor éppen készül elmenni.Éppen ezért gondoltam hogy inkább a szemben lévő szomszédot kérdezem meg.Sajnos vele nem beszélgettem még sokat éppen ezért gondoltam hogy lehet ciki lenne megkérdezni a dolgokat.
2023. jún. 4. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát nagyon ciki, ennyire ha ő oda lenne érted, mint te érte hidd el már túl lennétek pár dolgon. Egyszerűen nem tetszel te neki (annyira), barátnője van és nincsen esélyed.
2023. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
6, ekkora hülyeséget:D
2023. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Gyűjts aláírást valami ellen, vagy mellett. Bejárhatod az egész háztömböt.
2023. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!