Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölni bárkivel?

Figyelt kérdés
Egy férfi csak akkor flörtöl egy nővel és beszélget vele ha mint nőt vonzónak találja?
2023. jún. 4. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Embere válogatja, de általában igen.
2023. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
APUCI egy kedves kis cica.
2023. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ennek mi haszna van. A flörtnek még akkor igen, ha célja van pl. szex az egyénnel, de ez a "csak azért, mert... igazából semmilyen okból", kb. olyan értelmetlen, mint minden olyan dolog, ami cél nélkül történik.
2023. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adott életkor felett és egónövelés céljából a nők szintén😊😃
2023. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Prezstizsbol a tarsasag jo nojenek szoktak flortolni. Ezt tapasztaltam. Csetben hulyenek nezett,h direkt rakerdeztem a szexre. Nekem sose jott be az illeto es ugy gondoltam vegig,h en se neki.
2023. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!