Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan flörtölnek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtölnek a nők?

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én általában apró csípkelődéssel.
2022. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

1: Apró csípőlökéseket olvastam xD


Pillantás/nézés, sok mosoly, kedvesség.

2022. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

2

Az a későbbi fázis. :DD

2022. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

1

A szúnyogokat lecsapják bár ez a mai trend, ha jól tudom, pofozd a nőt, élvezi a bio-sminket szemei alatt:DDD

2022. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BohócKolbász ***** válasza:
27%
A mai nők 99%-a úgy szokott, hogy "bocsi de nem". Meg "az jó", "értem", "oké". Sűrűn mondják pókerarccal hogy "ha akar valamit idejön". Unott fejjel bámulnak előre. Nem látnak, nem hallanak. Szexin bedugják a fülest és sz*rnak mindenre egy eperillatút. 😂
2022. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Szívás, hogy te nem érdekled a nőket, de hidd el, nem így flörtölnek. A kérdés márpedig erre vonatkozott, nem arra, hogy hogy viselkednek a nők, amikor nekik nem tetsző férfiak próbálkoznak náluk.
2022. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BohócKolbász ***** válasza:
14%
Na mesélj ha van mit. Ha ilyen okos vagy írd le terelés nélkül hogyan szed fel egy melles valami habi menőgyereket. Mik azok a nagy trükkök amikkel operálsz? A kiló vakolatot meg a nyakig feltolt pushupot ismerem. Hadd tanuljak ha lehet tőled. Bár kétlem hogy ismernéd a nőket. Mindjárt jön az "olvass utána". :D
2022. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7

Nevetés, kedvesség, érdeklődés, finom viccelődés, apró érintések... Úristen, ennyire nem tetszettél még soha senkinek, hogy magyarázni kell? :DDDDDDDDD

2022. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

BohócKolbász!


Téged akkor és ott amikor ez veled történt, lekoptattak nem pedig flörtöltek veled.

2022. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BohócKolbász ***** válasza:

#8 csak jófejek voltak. Amiket felsoroltál inkább barátságból csinálták. Ezekben semmi konkrét nem volt. Félreérthetően viselkedtek és csak jófejségből csinálták. Mindig csak párórás vigasznak kellettem. Igazán sosem tetszettem senkinek. Ha volt is kaland, több nem lett belőle. Különben meg mikor flörtöljön az ember amikor a nők szemén fent van a szemellenző és hozzájuk sem lehet szólni?

#9 Nahát, ki se találtam volna! Ezeket én bármikor meg tudtam kapni bárkitől. A mai nők irtó közönyösek azzal szemben ha valaki nem magas, nem izmos vagy nincs száz haverja.

2022. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!