Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi szerint a francia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi szerint a francia bugyi szexibb mint a tanga, MIÉRT?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de nekem is jobban tetszik.
2010. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
miért miért... csak. hülye kérdés. te miért szereted például a csokit. na miért...? indokold meg
2010. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom h a férfiaknak mért tettszik jobban,de ez tény,viszont én nőként magamon közönségesnek és tök elformátlanítónak találom,meg úgy egyáltalán nem is tettszik.
2010. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ha a nőn van vmi ruha....sokkal izgatóbb az alá nézni (tudván h nem lehet). Nos a tanga alá igazából már nem lehet, a francia takar vmit és sztem ez az amitől szexibb egy francia mint a tanga. De ha belegondolsz hogy egy nő sokkal szexibb az ágyban ha van rajta vmi (erotikus) háló ruhánycsa amiből éppen h nem látszik ki semmi. 19F
2010. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A kevesebb néha több. Nagy igazság. Általában izgatóbb, ha nem mutatsz meg egyszerre mindent.
2010. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
mert sokkal szebb, erotikusabb és szexibb, mint a tanga, amit már csak a 13 évesek vesznek fel meg az örömlányok.
2010. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem karaj a tanga is, de nem az igazi... Az már túl sokat mutat... Abban semmi olyan igazi izgató titokzatosság nincs. Sztem ebben rejlik a varázsa a franciabugyinak. Éppen eleget mutat. ^^ 23/F
2010. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát amúgy szerintem azért mert túl sok csúnya nőt lehettet látni az utóbbi évtizedben tangában voltam strandon kiskoromba és egy dagadt nő tangát vett fel anyámék égtek rendesen a gyerekszáj miatt :D Megkérdeztem, hogy "anya az a néni meztelen" anya:"nem az csak tanga fürdőruha" én:"érdekes a néni fenekétől semmit nem látni belőle" És ezt meghallotta a néni úgy megtorpant aztán meg zutty úgyahogy van megfordultunk:D Véletlenül se legyen szemkontaktus :D

amúgy lehet azért mert elavult emléxem kiskoromba az a tipikus férfi alsógatyába volt mindenki a strandon a nők meg egyberészesbe aztán jött az a fajta ami teljesen olyan mint a mostani szűk boxeralsók a nőknek meg a külön részes fürdőruci most mindenki azt Amerika fílinges hálós térdig érő rövidnadrágot hordja. A vénasszonyok és dagaddt nők külön részest hordanak hogy "barnuljanak" hát a dagadt nem fog arányosan lebarnulni mert a nap se mindenható akkora felületet lebarnítani nagy dolog ráncok közé meg úgyse szűrődik a napfény. A 8 éves kislányon Top vagy mia tököm van amikor még nőiességnek jele sincs rajtuk. A nőknek meg most jött ez a francia stílus ami szerintem nemrossz elvégre minden fürdőruha szépen áll és jól néz ki csak nem mindegy mi van benne /min van rajta.

2010. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

a franciabugyiba jobban néz ki benne a csaj feneke

nekem tetszetősebb...

2010. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a tanga valojában bugyinak se minösithetö.Mivel hogy mindössze 2 "zsinegböl" meg egy tenyérnyi anyagbol áll.

Am én sem tudom pontosan megfogalmazni hogy mért de nekem is kifejezettem a francibigyi tetszik!

19/f

2010. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!