Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanga vagy sima bugyi? Attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanga vagy sima bugyi? Attól még szerethet egy férfi ha nem hordok tangát? Mennyire fontos ez a férfiak számára?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy divat a tanga,de ha én a sima bugyot szeretem fejvesztve fog rohanni az imádott férfi?
2009. febr. 8. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Dehogyis.Sima bugyikból is vannak nagyon szépek,és szexik :)

Szerintem nem túl fontos a tanga

2009. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem ha egy lányon bugyi van nem pedig tanga,szerintem szexibb :)
2009. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagymama bugyitól biztos... én nem szeretem a sima bugyit, van francia is, nem csak tanga.
2009. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fog.Én is nő vagyok de én max string bugyit veszek fel de általában francia bugyit és még nem volt panasz.Amig nem bunda bugyit hordasz nincs gáz:)
2009. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát az ilyen sima fehér nagy bugyik eléggé kiábránditoak.nem tartom nőiesnek.
2009. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendes bugyiból is annyi féle-fajta van, hogy némyelik sokkal kívánatosabb, mint egy tanga... Szerintem egy kerek popsin egy szép rendes bugyi is ugyanolyan szépen mutat, mint egy tanga.
2009. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Tapasztalataim szerint a férfiak szemében a bugyi legtöbbször azt a szerepet tölti be mint az ajándékon a csomagolópapír. Gyorsan letépik hogy lássák mi van benne... Az én barátom is csak fél szemmel ránéz a bugyimra, ha nagyon szép akkor vet rá még egy pillantást, de a következő másodpercben már hámozza is le rólam.:) Szóval tényleg nem számít hogy tanga vagy sima bugyi, csak legyen picit nőiesebb és kész.
2009. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
áhhhhhhhhhhhh mhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Francia bugyi imádom jobban mint a tangát, azok szépek pont eleget mutatnak és takarnak és áh imádom őket bugyi perverz *.* XD
2009. febr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval xD francia a legjobb :)
2009. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is rá vagyok kattanva a franciabugyikra, nagyon beindít, ha barátnőm valami szép franciabugyit visel... :D sokkal jobb sztm mint a tanga vagy bármilyen hagyományos bugyi, valahogy pont azért izgató mert picit takar is és csak a formák látszódnak :)


20/F

2009. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!