Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csendes, nem rámenős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes, nem rámenős férfinak kb lehetetlen a pártalálás?

Figyelt kérdés

Eddig akikkel ismerkedtem ők vagy eltűntek, vagy nem fogalakoztak velem. Így sosem volt barátnőm. Lehet az a baj hogy nem vagyok nagydumás meg rámenős. De én úgy gondolom hogy ha meg akarna ismerni egy lány akkor nem kell rámenősnek lenni. Ha meg nem akar velem ismerkedni akkor meg felesleges erőlködni.

26 éves vagyok és még nem volt barátnőm és ez már eléggé zavar és nem tudom hogy így hogyan lehetne.


2023. jún. 5. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
"De én úgy gondolom hogy ha meg akarna ismerni egy lány akkor nem kell rámenősnek lenni. Ha meg nem akar velem ismerkedni akkor meg felesleges erőlködni." - Jól gondolod, ehhez tartsd magad, légy önmagad hiába klisé.
2023. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Csendes, nem rámenősként is lenne sikered, ha legalább jóképű lennél, magas és kigyúrt, vagy pénzes. De gondolom ezek közül sem vagy egyik sem. Hát így elég nehéz tényleg, ha szinte semmi nőknek vonzó dolog nincs benned.
2023. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sikerült.
2023. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem igazad van, ha nem érdekled a nőt, akkor nincs értelme erőltetni. Meg kell próbálni nyitottnak lenni és minél több társaságban megfordulni, hátha összejön valami.
2023. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem, abszolút lehetséges.

Ugyanakkor nem keverendő a csendes, nem rámenős az unalmas, érdektelennel.

2023. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Azért maradj nyitott és nyugodtan kezdeményezz beszélgetést a számodra szimpatikus emberekkel. Ez még nem jelent rámenősséget, pusztán az érdeklődésed kimutatását. Sok, főként introvertált, vagy gátlásos lánynál pláne szükség van erre.
2023. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Felejtsük már el az introvertált szót, mert mindenki rosszul használja.
2023. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Mivel nem vagy hajlandó még így írásban sem oda-vissza kommunikálni egyetlen válaszolóval sem, ezért belőled személy szerint nem nézem ki, kérdező. És emlékeztetnélek arra, hogy a "nagydumás", meg aközött, amit itt te rendszeresen lezavarsz az újra meg újra feltett kérdéseiddel (beböfögsz, várod a válaszokat, a többi meg, mármint részedről, néma csönd), óriási távolság, és kismillió átmeneti fázis / árnyalat létezik. Csak te erről makacsul nem akarsz tudomást venni.
2023. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok és 18 évesen lett komoly kapcsolatom! Úgyhogy ........!!!
2023. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem olyasmi volt mint te. Nekem kellett "felszednem" ha te nem változtatsz, akkor csak remélni lehet hogy egy határozottabb nőt sodor utadba az élet aki nem fél megtenni az első lépéseket helyetted.

25n

2023. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!