Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg ilyen nehéz (sokszor lehetetlen) a pártalálás, mint ahogy itt azt beállítják?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 13:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%
Igen.
2019. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy hogy néznek ki, milyen szociális készségekkel és igényekkel rendelkeznek.
2019. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Annyira mint a nőknek.
2019. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 acelsziv ***** válasza:
69%
Ja. Azért van sokmillió férfi párkapcsolatban itthon is.
2019. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
13%

> Annyira mint a nőknek.

Ez már csak annyiban sem igaz, hogy általában a férfi az "aktív" a társkeresésben, ami már könnyebbé teszi egy visszahúzódó nő, mint egy ugyanilyen férfi számára. Meg amúgy minden tapasztalati tény (társkeresők, bulik összetétele) ez ellen szól. De igen, itt a gyakorin ugyanolyan nehéz. Itteni logika szerint ha bepróbálkoznak nálad százan, és abból 95 dugni akar, az ugyanolyan nehéz, mintha elküldenél 100 nőnek 1-1 üzenetet és abból senki nem válaszol. Logikus.

2019. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%

Én 195 cm magas vagyok, jóképűnek mondott (modellkedtem hobbiból fodrászatoknak, öltönyszaküzleteknek). Hivatalos IQ-teszt, de úgy egyebek alapján is elég intelligens vagyok (125 az IQ-m). Nem tartom magam álompasinak, de szerintem bőven rendben vagyok.


21 éves koromig szűz voltam. Úgy, hogy már 14-15 éves koromtól vágytam barátnőre, szeretetre, szexre. Azóta is viszonylag nehezen találok lányt, eddig két féléves kapcsolatom volt, amiket annak merek nevezni és még két alkalmi. Most sem voltam nővel már több mint fél éve és nem azért, mert ne akarnék.


Jó, tudom, az enyém extrém példa, de ilyen is van.

2019. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

ebben ugyse fog soha egyezsegre jutni itt a ket nem:D


abban van nemi igazsag, hogy egy SZEP felenk no nagyobb eselyekkel talal barkit mint egy jokepu felenk fiu, mert ugye az elso lepest a ferfitol varjuk altalaban. de ha egy csunya lanyrol van szo, ugyanolyan semmi lesz mint egy nem vonzo sracnal. senki se fog odamenni hozza. en meg csak nem is vagyok csunya, csak duci (70/165) inkabb felsotestre hizosan, egy kezemen meg tudom szamolni egy buliban haynszor jottek oda hozzam:D es az ilyen "luzer" pasik is nagyon sokszor a fullos baratnoimet stiroltek, eszuk agaban sem volt velem "beerni"...


nem mintha a beeres olyan nagyon hizelgo lenne. az itteni kerdesek fele is "lehet CSINOS VEKONY SZEP baratnom akkor is ha en felenk/bena/akarmi vagyok?" :) de ez persze nem baj. mert az itteni kesergoknek a no csak a szep not jelenti, a tobbi ugye a maradek

2019. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
26%
Akkor a világon csak gazdagok élnek, mert többmillió gazdag ember is van.
2019. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted a nőknek nem? Nézd már meg, milyen kérdések vannak itt? Minden nő ronda a ruha alatt, mindenkit megun a pasi, átlag nővel csak beérik... szerinted ez Kánaán? Mert inkább purgatórium.
2019. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez így lenne, már kihaltunk volna.
2019. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!