Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy csaj egy éjjel 3 emberrel csókolózik, akkor már mindenki elkezdi lek. Rvázni, de arra egy se gondol, hogy a lány részegségét használták ki a pasik?

Figyelt kérdés
Én csak kívülállóként hallottam az egészről, sajnálom a lányt, mivel éppen a 18 szülinapját ünnepelte, erre ez lett a következménye...
2010. okt. 11. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Több vasat tartott a tűzben. És? Akinek egyszerre csak egy pasi jön be, elég ritka, és mégritkább, ha össze is jön neki valami ilyen körülmények közt. Akinek nincs barátja, és szeretne, jó esetben nyitva tartja a szemét és nem szalasztja el a lehetőségeket. És egy ilyen este fel tudja dobni egy nő hangulatát. Ha csak egy-egy komolytalan smárolás volt (és nem pl. a párkapcsolat kezdetét jelentette), akkor én nem látok ebben semmi morális problémát. Hisz nem járt egyikükkel se!

Természetesen nem ismerem a helyzetet, ha azok a fiúk ezt nagyon komolyan vették, és ezt a lány is tudta, akkor persze már kevésbé fair velük szemben. De én nem ismerem a körülményeket! (A sok ész nélkül ribancozó vajon jelen volt?)

Nekem nem fér a fejembe, miért van ilyen sok álszent/primitív/pszichotikus/önigazolásra szoruló (vagy ezek kombinációja) ember, akik gépiesen lek*rváznak mindenkit, akinek akár csak megfordul a fejében 1-nél több pasi.. (Akinek nem inge, ne vegye magára.)

2010. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

És mindez a józan és a részeg lányokra is értendő!

..Akik pedig a helyszínen, személyesen ribancozták le, lehet hogy irigykedtek a külsejére/népszerűségére/arra, hogy jól érzi magát, esetleg valaki elfogult volt valamelyik pasi miatt. A korábban említett lek*rvázási okok mellett ezek is szóbajöhetnek.

2010. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy a társaság úgy tudja, egyikkel se gondolta komolyan. Viszont -és most lehet azért állok az ő pártján mert a barátnőm- azért ha eddig amíg fiatalabb volt, nem tett ilyet, és egyszer megteszi, az szerintem nem olyan nagy dolog, mint mikor valaki minden héten mással kavar/minden éjjel. Van olyan ismerősöm is, arra hamarabb mondanám hogy k.urva.
2010. okt. 11. 20:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt súlyos fogalmi zavarok vannak. A (fejezzük ki szépen) kurtizán az, aki pénzt kér a szexuális szolgáltatásaiért. Az a nő, aki csap egy görbe estét, az maximum erkölcstelen, vagy gyenge. De ez is olyan dolog, hogy kultúránként változik, ki mit tart erkölcstelennek. Egy éjjel 3 emberrel csókolózott? És akkor mi van? Volt egy jó estéje. Ne mentegetőzzetek, se Te, se a barátnőd. Megtörtént, és kész.
2010. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!