Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire megutálhatott csak úgy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megutálhatott csak úgy?

Figyelt kérdés
Bocsi előre is, lehet nem jó helyre írom a kérdést, de egy próbát megér. Szóval ha van valaki, aki érdemben úgy tud csak hozzád szólni, ha neked háttal áll (pl.. iratok rendez, stb.. tehát közben csinál vmit) az vajon mitől lehet? Eddig simán szemtől szembe beszélt velem, rámnézett stb.... de az utóbbi pár hónapban ez valahogy nagyon nem megy neki. Munkatársról van szó, de semmi olyan nem történt köztünk, ami miatt a viszonyunk megromlott volna vagy ilyesmi. De az hogy, szándékosan kerüli a szemkontaktust, és normálisan csak akkor szól hozzám, ha valami mással foglalkozik, nekem háttal állva, ezt nagyon nem tudom hova tenni. Eléggé bánt, de annyira meg nem vagyunk olyan viszonyban hogy ezt megkérdezhetném tőle. Ti mit gondoltok? Valamiért megutált?

2023. jún. 6. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon udvariatlan. Ha eddig nem ilyen volt, akkor valami olyan dolog történt, ami miatt nem tud/akar a szemedbe nézni. Lehet, hogy hallott rólad valamit, ami miatt igy viselkedi. Azért én megkérdezném, miért vesz ennyire semmibe.
2023. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Én meg le se tojnám, de komolyan.

Elvégre csak kollégák vagytok, de ha még barátok is lennétek akkor is. Csak úgy a semmiből épeszű, felnőtt ember így nem viselkedik, úgy kiábrándulnék belőle, hogy én se szólnék hozzá csak amikor muszáj.

2023. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Ha te nem csináltál semmit másképp, akkor én arra gondolnék, hogy benne változott meg valami.

Általában amiért az emberek nem néznek valakire, mert nem bíznak benne, félnek tőle, kínosan érzik magukat, félnek, hogy a másik félreért valamit stb. Nyilván még számos oka lehet, én most kiemeltem párat.

2023. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Eléggé bánt"

Ne téged bántson. Őt bánthatná, 1-es jól mondja, nagyon udvariatlan.

2023. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!