Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért flörtöl velem, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtöl velem, ha van barátnője?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki flörtöl szórakozásból még akkor is, ha párkapcsolatban él vagy házas. Egy könnyed, játékos flört belefér, ha mindkét fél tudja, hogy semmi komoly nem lesz belőle, csak játék. De ha én semmi jelét nem mutatom annak, hogy tetszik nekem és nem is flörtölök vele, akkor ő miért próbálkozik hónapokon keresztül? Miért tesztelgeti, hogy kölcsönös-e a szimpátia?
2023. jún. 6. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mert vadászik. Kell az elismerés. Amíg nem adod be a derekad, hogy lássa rajtad az érdeklődést, addig kihívásnak tekint.
2023. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szex reményében és egótunning is játszik benne szerepet.
2023. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem mindenki. Én se, és szerintem sokan mások sem.. egyébként szerintem is a vadászösztön játszik közre.
2023. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Vadászösztön? Inkább ösztönlény! Foglalt pasas mit "vadászik" amikor párja van? Azért, mert nem bír a himbilijével.
2023. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Vadászösztön… mint valami eb. XD


Vagy embereknél sokszor inkább alacsony önértékelés, ami miatt folyton külső visszacsatolásra van szüksége, hogy önbizalmat növeljen, hogy még “működik” nála a dolog.


A másik lehetőség (és ez a gyakoribb) amit a 2 írt, azok csinálják még akik nem épp a hűségről híresek és kapnak az adódó lehetőségen ha valamelyik “préda” nyitott és vevő rá.

2023. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!