Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem azt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem azt a helyzetet, hogy flörtöl velem egy férfi, akinek van baratnője?

Figyelt kérdés
Nekem is nagyon tetszik a férfi, ez akadályoz meg abban, hogy elküldjem a fenèbe...
2017. jún. 11. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy - pont azért, mert neked is bejön - többet képzelsz ebbe az egészbe, mint ami valójában? Lehet, hogy bizonyos gesztusokat, jeleket felnagyítasz, közben pedig a fickó csak kedves, jófej akar lenni. Ha valaki tetszik nekünk, akkor törvényszerű, hogy idealizáljuk.
2017. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

El fogsz csábulni úgyis. Két hét múlva jön a kérdés:

"Barátnője van a férfinek, akivel randizom, lehet ebből még nagyobb baj, ha végül engem is választ?"

2017. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem, téged az akadályoz, hogy egy gerinctelen ribi vagy, aki alig várja, hogy lecumizhassa ezt a főnyeremény férfipéldányt, aki félrekúr a nője mellett.

Egyébként elküldted volna már a facba.

2017. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Rúgd jól tökön. Én ezt tenném. Megérdemli. De te sem vagy különb.
2017. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mennyi álszent ember.
2017. jún. 11. 16:58
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Férfiként ignoràlom az igy kacèrkodó nőket nincs nekem időm erre covfefe
2017. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A pasi valószínűleg egy vérbeli nőcsábász és nem te vagy az egyetlen, akit már megkörnyékezett.

Ha okos vagy csak húzod az agyát addig, ameddig pofára nem ejted.

Ha kevésbé vagy okos belemész a játékba, de ebből lelki sérülés lesz, ha beleszeretsz, mert tuti nem téged fog választani.

2017. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Álszentek lennénk? Akkor minek kérdeztél? Azt akartad hallani, hogy persze flörtölj vele nyugodtan.
2017. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy munkatársam, aki nagyon bejön, úgy vettem észre, én is neki, még régebben párszor beszélgettünk, összenevettünk, stb, azt érzi az ember.

Na de: neki felesége és gyereke van, nekem párom, nem szeretnék senkivel kiszúrni, ezért úgy döntöttem, kerülöm. Azóta nem is igazán beszélek vele, persze, néha jól megnézem magamnak, de ennyi.

Elhatározás kérdése...

2017. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szerelmes belém és én jobban hozzáillek:)
2017. jún. 11. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!