Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eltelt a gyászév 8 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eltelt a gyászév 8 hónappal, akkor miért nem mutat be a gyerekeinek a kedvesem? Miért lennék tüske a 33.éves lánya szemében?Azt mondta, hogy meg a lánya nem tette túl magát.Ezt fogadjam el? Szerintem sose fogja túltenni magát,hisz az édesanyja.

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 20:35
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Meddig legyek türelmes?

Meg rosszabb lenne,ha vki mastól tudná meg szerintem.

2023. jún. 6. 21:07
 12/30 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk nem telt le még az 1 év, amikor már tudtuk, hogy apukánknak van új párja. (Ment a mismásolás egy ideig, de tudtuk.) A testvéremnek voltak ellenérzései, nekem nem. Nem gondolnám, hogy beszabályozhatóak az érzelmek, 1 évig sirasd, gyászold, ne ismerkedj, utána 1 nappal meg már hirtelen más. Én örültem, hogy apukám nem marad egyedül, anyukánkat meg becsülettel ápolta, eltemette, ha már nem is szerelemmel, de szerette.


Kérdező, szerintem amúgy ne erőltesd a témát, nem fogsz jól járni, ha a lánya tényleg nem lépett még túl… Elhiszem, hogy ezt igazságtalannak érzed, de nincs mit tenni.

2023. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
66%
Nehezen hiszem el, hogy a feleségem halála után alig másfél évvel bármilyen kapcsolatom lenne, nemhogy olyan, akit már be is kellene mutatni a családnak. Ha 33 éves a lánya, évtizedekig együtt voltak. Nekem ez nem férne bele. De ez én vagyok.
2023. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
Ne akarjuk már megmondani, hogy a gyász kinek mennyi idő, főleg ha az édesanyjáról van szó. Kérdező, sajnálom, elhiszem, hogy rosszul esik, de szerintem teljesen érthető, ha a lánya még nem tette túl magát rajta, egy szülő elvesztése borzalmas trauma és gondolom ha 33 éves a lány, akkor még az anyukája sem lehetett nagyon idős, hogy annyira elfogadható legyen a halála. Ennek szerintem tényleg hagyj időt. Nem mondom, hogy örökre, de na.
2023. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
84%
Hasonlóban vagyok most a másik oldalról. Anyósom elhunyt másfél éve. Több, mint 50 évet éltek le apósommal, rendkívüli asszony volt, okos, energikus, humoros, fiatalos, a gyerekeink is imádták. Igazi igazgyöngy volt. Szerettem nagyon. Apósom pont a gyászév leteltével mutatta be az új asszonyt, akivel már pár hónappal anyósom halála után megismerkedett. Egy semmilyen kis nő, savanyú arcú, naftalin szagú néni, csak magáról tud beszélni, apósommal kioktató stílusban beszél. Mostanra após beköltöztette a lakásba, ahol anyósommal leélték az életüket. Voltunk ott húsvétkor. Elsírtam magam, mikor láttam, hogy anyósom papucsát hordja, az edényeit használja, még az egyik láncát is láttam rajta. Persze normális voltam, igyekeztem nagyon kedvesnek lenni, de nekem ez annyira fáj, gyakorlatilag csak kicserélte apósom az asszonyokat. Én ezt nem bírom nézni. Szóval, el se tudom képzelni mi lesz, ha a szüleimnél hasonló történik. Ezt amúgy csak az érti meg, aki volt már ilyen helyzetben.
2023. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Nos,én meg elváltam 20 év után 1 borzalmas házassagból.4 lányom velem maradt.Ő ismeri mindet, sőt a legkissebbet lányának hívja.

Nekem is apanélkül maradt,ráadasul kiskorú gyermekek.És megértik, hogy nem csak olyan ferfik vannak,mint az apjuk.Elfogadták őt!

2023. jún. 6. 21:17
 17/30 anonim ***** válasza:
71%

De Kérdező a halál meg a válás baromira nem ugyanaz!! Elég szomorú, hogy egy felnőtt embernek ezt magyarázni kell. Nekem is elváltak anno a szüleim, de ettől függetlenül akkor láttam apámat, amikor csak akartam, akkor hívtam fel amikor csak akartam és teszem a mai napig. Na de ő ezt mér nem teheti meg.


A másik, hogy te mit tudsz a lány és az anya kapcsolatáról?? Semmit gondolom. Még ha párod mesél is róla, az sem jelent semmit, mert arról, hogy anya és lánya között mi volt, milyen kötődés, milyen beszélgetések stb. egy harmadik fél nem tudja megmondani.

2023. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon egocentrikus a nézőpontod.


Ne csak magadra gondolj már ebben az esetben!

2023. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, nagyon alacsony az EQ-d. Visszatetsző, amit csinálsz. A hideg kirázott tőled. És most szofisztikáltan fogalmaztam.

#15, te egy nagyon jó ember lehetsz. Remélem, megtaláltad a lelki békédet azóta.

2023. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Tudom, nem ugyanaz, képzelje.Nem, a gyerekeim erzeseire is gondolok.Nekik se volt könnyű életük!Es nem tartja az apjuk a kapcsolatot velük! Csúnyán bánt velük, szomorú,hogy mint felnőtt ember, nem erzi át, milyen trauma erte a gyermekeimet.

Es nem 33. evesek.

2023. jún. 6. 21:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!