Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eltelt a gyászév 8 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eltelt a gyászév 8 hónappal, akkor miért nem mutat be a gyerekeinek a kedvesem? Miért lennék tüske a 33.éves lánya szemében?Azt mondta, hogy meg a lánya nem tette túl magát.Ezt fogadjam el? Szerintem sose fogja túltenni magát,hisz az édesanyja.

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 20:35
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

19

Veled is vannak problémák, ha nem erted mit kerdezek, nem kell valaszolni.Razzon a hideg teged ......

2023. jún. 6. 21:41
 22/30 anonim ***** válasza:
60%

"5 évet mondott, hogy addigra talán."


Bocs, de ez semmi más, mint kifogás.

2023. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
37%

Azért majd két év után, annyit igazán megtehetne egy felnôtt ember, hogy találkozik egyszer az apja új párjával. Ha a lány 33 éves, az apja 50-es lehet. Meddig kéne várnia, amíg elmúlik 60? Neki is csak egy élete van. A lánynak nem kell naponta jópofiznia velük, meg találkozni se, ha nem akar. Csak tudomásul venni, hogy az élet azért nem állt meg. "Mindenki másképp gyászol", ha már ezzel jövünk, akkor ne csak azt kelljen már elfogadni, hogy valakinek egy évtized is kevés, hanem azt is, hogy valaki meg tovább tud lépni egy év alatt.

Ha meg tényleg olyan nehezen dolgozza fel, hogy az apjának új párja lett, akkor forduljon pszichológushoz, aki segíthetne a gyászában. Nem az a megoldás, hogy az apja cölibátust fogad, a kérdezô meg visszalép a kapcsolatától, és mindenki is hozzá igazodik, amíg engedélyt nem ad a lány.

2023. jún. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ez egy kifogás. Ha belegondolsz soha nem lesz túl rajta a gyerek. Soha nem lesz megfelelő az alkalom. Én elhagynám és keresnék olyat akinek kellek, aki bemutat a szeretteinek most. Az apuka nem áll még készen és ez nem a te hibád…. Nehéz a gyász , neki kell ezt feldolgoznia, addig nem kellett volna senkivel kapcsolatba bonyolódnia amíg nem érzi hogy helyrejött. Várhatsz még 5-10 évet vagy a végtelenségig, de neked is csak 1 életed van. Ne pazarold el. Nekem is volt egy exem aki nem mutatott be a szüleinek, mert az előző barátnőjét kritizálták. De ez csak kifogás volt, 1 évig bírtam vele és elhagytam. Mire vártam volna. Azóta sincs olyan akit felvállal.
2023. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem halt volna meg az rlelozo feleseg akkor ir ertheto lenne, ha mondjuk egy 50+-os ember azt mondja, hogy legyunk együtt, talalkozgassunk, de nem foglak sokaig bemutatni a csaladomnal. Olyat is ismerek ahol az elvalt felek jol elvannak egyutt, hetvegente programoznak, de egyutt elni mar nem szeretnenek senkivel.

Ha a felesege 1 ev 8 honapja halt meg, akkor tulajdonkeppen miota vagytok ti egyutt? Mert az egy dolog, hogy a no miota halt meg, de ha ti meg csak 4 honapja vagytok egyutt akkor is ertheto, hogy meg varna.

Ha meg tobb, mint egy eve akkor meg oszinten engem kiboritana, hogy edesanyammal legalabb 34-35 evet eltek le, csaladkent, erre kevesebb, mint 12 honap mulva mar van is neki uj noje, sot, az uj no legkisebb gyereket a lanyanak hivja. Megmondom oszinten, en nem lennek ratok kivancsi.

2023. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
59%

10-es válaszoló voltam, lepontoztatok, pedig tapasztalatból beszéltem. Nő vagyok, a férjem halt meg hosszú betegség után, kamasz gyerekkel maradtam egyedül, viszonylag fiatalon. Mindent mérlegeltem miután egy gyerekem által is jól ismert férfival közelebb kerültünk egymáshoz. Fokozatosan hoztam Őket közelebb egymáshoz, nem azonnal költöztettem oda (sőt, azóta sem).

Meggyőződésem,hogy minden szülő ismeri annyira a gyerekét (kortól függetlenül),hogy tudja, miképpen reagál egy új kapcsolatra. A gyerek véleménye/elfogadása minden szülő számára fontos, ezért írtam azt,hogy amíg a gyerek nem fogadja el azt,hogy az egyedül maradt szülő párra talál addig nem érdemes ismerkedni. Dolgozni kell azon,hogy a gyerek mindezt megértse. Ez mindenki érdeke. A szülő ilyen módon elveszítheti a gyerekét, legalábbis nullára redukálódhat a kapcsolatuk, az új társ ilyen helyzetbe kerül mint a kérdező, az egyedül maradt szülő pedig a kettő között tépelődik, tehát senki nem lesz boldog...

2023. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ne légy ilyen erőszakos, hova rohansz?
2023. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

27

Szerintem nincs erőszakosság a kérdésemben, azért voltam kiváncsi mások éleményére

2023. jún. 7. 11:19
 29/30 A kérdező kommentje:
Másreszt csak ő tud engem keresni,sehova nem tudunk elmenni együtt.Nehogy meglássa ak.
2023. jún. 7. 11:46
 30/30 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem te is tudod hogy ez nem normális. Nem ilyen sz@rt érdemelsz. Hülyítsen mást, bujkáljon mással. Persze akinek van elegendő önbizalma az kirúgta volna már. Teljesen természetes hogy neked így nem jó és ez nem jelenti hogy erőszakos lennél. Minden nő megérdemel egy egészséges kapcsolatot. Nehogy már még téged nevezzenek erőszakosnak. Vannak neked is vágyaid és lehet hogy elvártad volna hogy felvállaljon… Nem hiszem hogy tőle fogod megkapni amit szeretnél. Vesztegeted rá az idődet és lehet hogy más meg a tenyerén hordozna. Nekem is volt néhány hülye aki csak szórakozott vagy nem vállalt fel. Most meg olyan van aki a tenyerén hordoz . Aki nem keresett kifogásokat….feleségül vett. Ilyen lókötő meg lehet sok hidd el, még az 50 felettiek között is. Nekem is volt ilyen lókötő.
2023. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!