Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj szeretné megnézni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj szeretné megnézni az új albérletemet ahová nemrég költöztem. Rossz az aki rosszra gondol?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég költöztem új albérletbe és meséltem a csajnak akivel nem olyan régóta ismerkedem/beszélgetek.

Mondtam hogy tök jó kis lakás.

Poénból elhivtam,aztán mondta hogy nem az első pasi vagyok,aki az utóbbi időben a lakására hívta őt (és nem örült ennek)

Utána abba is maradt a téma,majd jó pár nappal később ő hozta fel az ötletet,hogy valamikor megmutathatnám a lakást neki,ha már én is ennyire szeretem az új albérletemet.


Ilyenkor szerintetek mennyi a valószínűsége hogy csak lakás bemutató lesz az ilyen történetekből?


2023. jún. 7. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát akkor megint nem örülne hogy mégegy ilyen pasi aki felhívja d.gná csak.
2023. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig míg nem egyértelmű, hogy mit akar amikor ott lesz addig ne erőltesd.
2023. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

A nők csak akkor nem örülnek, ha felhívják őket dugni, hogyha egy számára nem jó pasi hívja fel dugni.


Mondd neki, hogy nem kell semminek történnie, amit nem akartok mindketten és ennyi. Ebből tudni fogja, hogy nem fogod erőltetni a dugást (de attól még bepróbálkozhatsz vele), ha ő sem akarja (még).

2023. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

"A nők csak akkor nem örülnek, ha felhívják őket dugni, hogyha egy számára nem jó pasi hívja fel dugni."


Én akkor sem örülök/örültem (már van párom régóta, szóval már mind1), ha egy jó pasi tette. Az egyik oka az volt, hogy én nem kalandot kerestem, és nem szerettem, ha valaki csak ennyibe nézett, a másik pedig, ha prosztó, túlzottan nyitott stílusban hívott el, akkor még csalódtam is, és saját magam előtt gáznak éreztem, hogy tetszett eredetileg a srác, és nem láttam, hogy bunkó fajta, aki semmibe sem nézi a nőket - legalábbis az épp akkor aktuális életszakaszában.

2023. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Tuti hogy szervkereskedő:)
2023. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

4. Jaja, magyarul szépen, kulturáltan kell megfogalmazni a dugásra invitálást, mert sok nővel virágnyelven lehet jobban inkább kommunikálni.


Plusz az hogy felhív dugni (mindegy hogy közvetlenül vagy máshogy megfogalmazva) nem jelenti, hogy csak dugni akar veled.

2023. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Eleve miért jelentette ki, hogy mennyien lakásra hívják? :D Jajj, ő nem olyan lány, őt ne kezeljék k.rvaként, de az már ok, hogy ő akar felmenni hozzád - > mehet a szex, ha ő kezdeményezi. Óvszert készíts be mindenképp!
2023. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Jaja, magyarul szépen, kulturáltan kell megfogalmazni a dugásra invitálást"


Akkor is nemet mondtam, ha így fogalmazták meg, de tény és való, hogy ha legalább emberi hangnemet ütött meg, megadta legalább az alapvető tiszteletet, akkor nem esett kifejezetten rosszul a próbálkozása.


"Plusz az hogy felhív dugni (mindegy hogy közvetlenül vagy máshogy megfogalmazva) nem jelenti, hogy csak dugni akar veled."


Jó, azért hülyének nem kell nézni a másikat. :D De általában a normális, értelmes férfiak nem ajtóstól rontanak a házba, vagy ha hamar akarnak szexelni, akkor is kifejezésre tudják juttatni, hogy nem csak arról szól nekik a dolog.

De még ettől eltekintve is, majd én eldöntöm, hogy tetszik-e a módszer, ahogy próbálkozik az illető, tetszik-e a tempó és sorrend, ahogy haladni akar, van-e kedvem fejtegetni, hogy őfelsége "hajlandó"-e komolyan venni, stb-stb.

2023. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem dugni akar. Amúgy kit érdekelne az új albid. Nem régóta ismeritek egymást, pont lesz4rnám hova költözött az illető...

Célozgatott is. Tuti azt akarja

2023. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!