Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akivel nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel nemrég ismertük meg egymást, neten beszélgetünk, többször ő ír viszont mindig nagyon jól elbeszélgetünk. Nem szeretnék a kapcsolatba belerondítani, vagy kellemetlenséget okozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondtam, hogy nemrég jöttek össze, aztán most említette a barátnőjét. Én értettem félre a helyzetet? 23/l

2022. jan. 1. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Érthetetlen szitu, érthetetlen kérdés. Ha nem akarsz semmit, de vonzódsz hozzá, akkor lépj le, nehogy a végén belepiszkíts egy ilyen szép párba.
2022. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis megismertel egy csávót, akinek van noje?


Szerintem lépj ki még az elején, mielőtt majd többet látsz bele, vagy többet érzel..

2022. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Már most többet érez
2022. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem értetted félre helyzetet, téged is megdugna! Ha jót akarsz, felejtsd el.
2022. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt elkezdi kérgetni a meztelen képeket. Meg majd jön a duma, h nem jó a barátnőjével lenni és amugy sincs szex. Csak épp szakítani nem akar, mert akkor megbántódik a csaj. Ezért nálad dugna meg.
2022. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben van a válasz:


"Nem szeretnék a kapcsolatba belerondítani, vagy kellemetlenséget okozni."

2022. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted minek írogat neked ? Kell valaki akivel jókat tud k.félni

Szerinted miért mondta most hogy van barátnője csajszi,gondolkozz átok már csajok ezt nem hiszem el😀,

Miért így kell veletek beszélni hogy még értsétek hogy át akarnak b.szni vagy inkább meg

Miért vagytok néha ennyire szűk látókörűek

Azzal a sráccal foglalkozz aki tényleg veled törődik

2022. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig fenáll a helyzet, vagy új pasi?
jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Mi a helyzet most?
jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!