Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nagyobb a zsido nep...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mjc kérdése:

Miert nagyobb a zsido nep tagjai kozott a homoszexualisok aranya mint barmely mas nepcsoporton belul?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 19:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Azért, mert ok nélkül gyűlölöd a zsidókat, vagy maximum koholt indokod van rá. Azaz csak gyűlölni akarsz valakiket, az pedig nem egészséges. A "kutatás", amit linkeltél nem éppen elfogulatlan, így semmit sem ér."


Mibol gondolod hogy nem vagyok zsido es/vagy meleg, vagy hogy utalnek barkit is ebbol a ket csoportbol? Szerintem az altalanositas nem egeszseges. A "kutatas" miert volna elfogult?

2010. okt. 13. 22:56
 12/12 anonim ***** válasza:
90%
semmi gyűlölet nincs részemről, de tény ami tény, én eddig baromi sok meleg zsidó srácot ismertem és ismerek ... úgyhogy valami tényleg van ebben, de az okot én se tudom
2010. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!