Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők a "VAN KEDVETEK KÖZÖS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a "VAN KEDVETEK KÖZÖS FUTÁSHOZ" kérdést lehet hogy kamu "bepróbálkozásnak" sejtik?

Figyelt kérdés

Rendszeresen futok és szoktam facebookon néha csatlakozni közösségi futáshoz is ahol egymást nem ismerő, de szintén futást kedvelők futnak együtt.


Ebből jutott eszembe, hogy ha már közösségben futok, miért ne a tényleges ismerőseimmel.


Szóval ráírtam ismerősökre akik futnak, de nekem ismerőseim között csak nők futnak, hogy van e kedvük jönni néha, persze nem kettesben hanem minimum hárman fussunk együtt.


Furcsán néztem amikor láttam mindenki elolvasta de így hallgatnak, még csak azt sem írják hogy ő egyedül szeret szenvedni stb. vagy hát kösz nem és tudom az ilyen csendről hogy ezzel valami kellemetlenül érintette.


Vagy ez nőknek a futás olyan hogy ez kellemetlen mert fogyás miatt fut, és nem akar egy férfi ismerős előtt izzadni vagy mi?


Mert különben simán mondaná hogy kösz nem.



2023. jún. 8. 21:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%

Fú, de túlgondolod.


A semmiből, minden magyarázat nélkül fura.

2023. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%

Én csak szimplán nem szeretek másokkal futni. Más edzésterv, más tempó, más célok. Nem praktikus, sok értelme meg annak nincs, hogy kimegyünk és maximum a végén találkozunk.


Beszélgetni meg még azonos tempóval is kizárt. Én olyankor koncentrálok és próbálom a fáradságom érzetét elnyomni a kedvenc számaimmal.


A futás alapvetően egy magányos sport. Számomra ettől olyan szép.

2023. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

# 1


ja mármint úgy érted hogy csak úgy megkérdezem van e kedvük közösségi futáshoz?


és erre érted hogy nem magyaráztam el nekik hogy miért akarok együtt futni?

2023. jún. 8. 21:47
 4/37 anonim ***** válasza:
71%

"Vagy ez nőknek a futás olyan hogy ez kellemetlen mert fogyás miatt fut, és nem akar egy férfi ismerős előtt izzadni vagy mi?"


Hogy lehet valakinek ekkora kibszott egoja, hogy azt gondolja, hogy neki akarnak tetszeni a nők futás közben is, és biztos szégyellik, hogy izzadnak... a jóisten hozzám vághatná ennek a beképzeltségnek és önbizalomnak csak a negyedét, és boldog lennék.

2023. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

# 2


igen ez abszolút érthető. Mondom az furcsa hogy senki nem írja hogy pl. ahogy te is hogy egyedül szeretek futni és kösz de nem.

2023. jún. 8. 21:49
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

"és erre érted hogy nem magyaráztam el nekik hogy miért akarok együtt futni?"


Bingo.

2023. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

# 4


mármint ki az egoista?

2023. jún. 8. 21:50
 8/37 anonim ***** válasza:
77%
Te.
2023. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

# 4


hát ez a gondolatmenet bennem fel sem merült ami leírtál. Hogy jutott ez eszedbe.

2023. jún. 8. 21:52
 10/37 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy neked az, hogy nem akarnak biztike előtted izzadni, mert jujj de ciki.
2023. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!