Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért böfögi be valaki minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért böfögi be valaki minden kérdés alá ebben a kategóriában, hogy kamu kérdés?

Figyelt kérdés
Ez miért jó? Egy anonim oldalon miért érné meg kamuzni? És ha kamu, ezt miért kell beírni válaszba? Miért etetik akkor a trollt?

2023. febr. 19. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kerdesek amik tenyleg kamuk

Unatkoznak egyesek

2023. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok az unatkozò iq hiányos majom
2023. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is beszokták hogy kamuzok. Valakik barlangban élhetnek csőlátásban és nekik minden hihetetlen valószinűleg mert még nem láttak soha semmit az életben.
2023. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak amik akkora kamuk hogy azonnal leesik mindenkinek. Gondolom feltettél egy kérdést és beoltottak vagy csak naiv vagy és mindent elhiszel.
2023. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Hát figyelj, attól függ. Tényleg vannak olyan kérdések, amikről kilóméterekről ordít, hogy kamu, de én is bele-belefutok olyan vádaskodásba, ami értelmezhetetlen.


Nem igazán lehet általánosítani.

2023. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert tele az oldal kamu kérdésekkel, kitalált kérdésekkel, troll krédésekkel.
2023. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez is kamu kérdés.
2023. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az 5-össel teljesen egyetértek. Bizonyos esetekben túl van tolva a gyanakvás, de van, amikor tényleg ordít a kérdésről, hogy kamu. Volt nemrég, hogy neten megismert, élőben még nem látott „szerelméhez” vki elutazott külföldre, méregdrága szállás, miegymás, és át lett verve, az volt a kérdés, hogy mit csináljon kint, ha már így alakult. Az egész kérdés, fogalmazás, részletezés alapján nagyon hiteltelennek tűnt.


Sokan unatkoznak, szeretnek provokálni, egymásnak ugrasztani embereket stb.


Én néha válaszolok kamu sztorira is, megjegyzem, hogy szerintem nem igaz, de lehet olyan a fórumon, akinek esetleg hasonló élethelyzete van, és annak segítség lehet.

2023. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!