Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valami kicsinyes bosszú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami kicsinyes bosszú a részéről?

Figyelt kérdés
Legutóbbi két alkalommal mikor a párom kezdeményezett visszautasítottam, mert fáradt voltam, második alkalommal pedig picit kiborultam, mert mindig csak akkor simogat, ha akar valamit. Akkor azt mondta, hogy jólvan, akkor megigéri, többé nem nyúl hozzám. Nem foglalkoztam a megjegyzésével, mert nagyon álmos voltam és inkább aludtam. Következő nap minden normális volt, akkor este már én kezdeményeztem, de ő volt fáradt és nem volt semmi. Ma este ismét én kezdeményeztem és azt mondta, hogy "bocsi, de már elintéztem magamnak"

2023. jún. 8. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Az nem jó ha csak akkor simogat ha akar valamit. Mondjuk az tény hogy szarul tud esni ha nagyon fel vagy izgulva minden porcikáját kivánod és 2x is nemet mond és meg ki is borul..


Az elutasítás tálalásával is gond lehet.

2023. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy egész nap nem mutatta jelét a sértődöttségnek, normálisan viselkedett, kedves volt, stb. Legközelebb csináljan én is ugyanezt? Meddig kell ezt játszani?
2023. jún. 8. 22:53
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne csináld mert csak fokozni fogod ezt a gyerekes viselkedést benne. Baromira gáz ez, de ha neked ő kell akkor legalább tudod mennyire kisbaba még bizonyos témákban , de legyél te a felnött.
2023. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Kisbaba? Ti normálisak vagytok? A kérdező kezdte ezt az egészet, és rákeni a pasira. Ha fáradt vagy akkor aludjál csak, majd kiszolgálja magát máshol de akkor utána ne legyen picsogás
2023. jún. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy már fáradtnak sem lehet lenni? 😅

Egy felnött ember helyén tudja ezt kezelni, és nem durcizik be mint egy kislány.

2023. jún. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
Muszáj leszel megpaskolni a fenekét este.
2023. jún. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Most megleckéztet, hogy többé ne merd elutasítani. Őt ezek szerint nem érdekli, hogy neked jó-e a szex, akarod-e, csak az, hogy rendelkezésére állj.

Ő is csak azért színlel kapcsolatot, hogy szexhez jusson.

2023. jún. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Még én is tudok fáradt lenni, pedig szerintem nagyobb a libidóm nőként mint a kérdezőé.


Ez teljesen normális, viszont a srác egy kisbaba. Sőt, számító és önző is.



Szerintem sürgősen menjen a levesbe, ha ennyire leszarja, neked mi a jó..

2023. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

Barátunk annyit mondott a negyedik éjszakán, hogy már elintézte magának. Kétszer visszautasítottad, harmadszor neki nem volt kedve. Negyedik napra már ki volt éhezve, de nem akart este hoppon maradni.

Nem tudjuk, hogy nem látta-e rajtad, hogy ismét fárasztó kemény napod lehetett, vagy akármi, és emiatt félt, hogy a negyedik is kimarad.

Ha rendszeresen a kezét választja helyetted, akkor jogos a kérdés, de a jóisten szerelmére miért itt panaszkodsz négy szex nélküli este után ahelyett, hogy őt megkérdeznéd?

2023. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Lehet picit kevesebbet kéne dolgozni, vagy többet kéne pihenni nem tudom, esetleg dönthetnétek úgy is, hogy 1 nap csak 18 órából álljon, és akkor talán nem lesztek fáradtak.
2023. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!