Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó mást becsapni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó mást becsapni, többet egyszerre bolondítani, hazudni?

Figyelt kérdés

Mire jó az, hogy hazudsz a másiknak, félre vezeted, becsapod, ígérgetsz neki, olyanokat mondasz, aminek a negyedét nem gondolod komolyan, de tudod, hogy a másiknak sokat fog jelenteni? Miért jó bolondítani, h.lyére venni a másikat? Főleg hogyha mondjuk nincs is szex belőle?


Milyen érzés az, hogy már előre tudod, hogy nagyot fog koppanni az illető, mert te csak játszadozol vele?


2023. jún. 9. 06:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
A nők ezt érdemlik, a normális mentalitást pasik nem kellene, helyette a menő rosszfiú kell, de az dögivel.
2023. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
Mert a többől egy talán komoly kapcsi is lesz. Ezt nem tudhatni előre melyikkel.
2023. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%

Mennyire gáz ezt egy vőlegény mellett csinálni?

És akkor, jön a "sértett fél" Aki ráborítja a "színlelt" kapcsolatra (mert nem más) a bilit.

Láttam ilyet. 😁

2023. jún. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Én is kérdezek:

Miért kell minden szart egyből benyelni és elhinni?


Felnőtt emberek vagyunk, a mi feladatunk, hogy érzelmileg megvédjük magukat a pofáraeséstől és éljünk a gyanúval, hogy ha valami túl nagy giccs és túl random, az nem valódi.


Ilyen egy fellángolás. Nőj fel.

2023. jún. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén szólva én egyetértek a #4-el. Nem kell neked elhinni, amit beszélnek a pasik/nők teljes mértékben. Nem kell bennük megbíznod 100%-ban. Legyen eszed, ne a nemiszerved/szíved uralkodjon és akkor hamarébb észreveszed, hogy valami nem stimmel. 🤷‍♀️
2023. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
6%
#4 #5 azért ahhoz, hogy ilyen szintű emberismeret kialakuljon valakiben, kell egy pár pofáraesés is. Senki nem úgy születik, hogy pszichiátereket lepipáló módon tud olvasni az emberekben. De tény, hogy ezeket a rossz jeleket, red flageket sokan ignorálják, aztán csodálkoznak, hogy pofára esnek. Kérdező, a kezdeti időszakban összevissza ígérgetés, nagyot mondás mindig red flag. Most már te is tudod. Amúgy akik így hazudoznak, érzelmi analfabéták (férfiak olyan 90%-a). Csak használnak embereket a saját céljaikra, nem érdeklik az érzések.
2023. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

3 hónap folyamatos próbálkozást hogy nem hinnétek el? És ezt úgy, hogy sose kaptok semmi dicséretet a másik nemtől, egy pozitív visszajelzést se.


De ha már túl hamar el is hittem, akkor kötelező a másikat kijátszani? Kötelező megalázni? Kötelező pofára ejteni? Hogy még jobban gyűlölte magát? Kötelező bele rúgni?

2023. jún. 9. 09:24
 8/23 anonim ***** válasza:
43%

Legjobb az ilyet idejében felismerni. Át lehet venni az irányítást anélkül, hogy észre venné a "tettes".

Qrva jót lehet szórakozni, miközben azt hiszi a másik fél, hogy Ő szórakozik veled.

Amolyan vissza nyal a fagyi.

2023. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem elsőre hittem el. Azt se elsőre hittem el, hogy számíthatok valakinek, hogy szerethet valaki, azért, aki vagyok.
2023. jún. 9. 09:29
 10/23 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, itt mindenki nagyon okosnak hiszi magát, pedig hidd el ők maguk is voltak már áldozatai ilyennek. Vagy lesznek. Nem mindig egyszerű felismerni az ilyet. Ha az lenne, akkor nem lenne a házasságok 40%-ában szerető🤣
2023. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!