Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért csak becsapni tudnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért csak becsapni tudnak?

Figyelt kérdés
Az exemmel pár hónapot voltunk együtt. Miatta éreztem hogy végre én is vagyok valaki, én is lehetek végre valakinek fontos. Azt mondta még senkit se szeretett úgy mint engem. De aztán kiderült hogy egyáltalán nem voltam neki fontos, mint hittem. Ezek szerint túl sokat hittem magamról, hogy én majd kellhetek bárkinek is, mikor eddig senki nem értékelte azt aki vagyok. Nem csak a szerelemben, sok minden másban is hazudott, és megbántott engem. Most persze fáj, hogy más nővel ő is milyen boldog tud lenni, és fáj szembesülnöm vele, hogy más nő jobb, mint én, de már hozzászoktam hogy én nem én leszek egy férfi szemében a legjobb.
2020. máj. 15. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Talán látják, hogy hiszékeny vagy.
2020. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
45%

Belefutottál egy phaszba, ne csüggedj. Viszont ha mindig ilyen kis "bocshogyélek" nyüzüge maradsz, csak átvágni fognak és kihasználni.

Tiarát fel, és megy tovább!

2020. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Megesik az ilyen. Pocsékul választottál.
2020. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

Ne a férfiak szemében akarj legjobb lenni, hanem a saját magadéban.

Mi az, ami miatt te értéktelen vagy? Mert ezt te gondolod magadról.

Változtass azon, ami miatt nem tetszel magadnak. Ha elégedett leszel magaddal, ezt a sztorit így fogod elmesélni:

"Volt egy pasi, minden jól ment, aztán kiderült hogy kamuzott végig, és szerencsére már véget ért a dolog. Azóta mással van ha jól tudom, most annak a szegény nőnek hazudozik."


Nem vagy tárgy! Van akaratod, tudsz cselekedni, úgyhogy cselekedj.

Kitartást a továbbiakhoz, és fel a fejjel :)

2020. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nők ugyanezt csinálják az átlag férfiakkal. De látom az itteni "ne ríjál" feminista squad bőszen lepontoz mindenkit, pedig a válaszok nem rosszak. Bár gondolom ha valaki egy cinikusan csipkelődő kommentet írna azt meg felpontoznák. Vicc.
2020. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha te ezt gondolod magadról akkor mások is így fognak hozzád viszonyulni.
2020. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert neked erre van igényed. Ha egyszer belefut valaki ilyen pasiba, megesik. Ha kétszer, még belefér. De, ha sorozatosan, akkor ott már az illetőnek a keze is szépen benne van a dologban.

Talán első lépésként nem kéne hasonlóan tojnod azokra, akik normálisak és akarnának tőled valamit.

2020. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl magasra lősz, ez ilyen. Ha kapok egy ferrari-t, mert nah jár, de nem tudom tankolni, ne csodálkozzak ha kifogy a benzin. Ez nem a kocsi vagy az út hibája...
2020. máj. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!