Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, életem legnagyobb szerelme volt. Egy évig tartott csak és már 5 éve vége. Azóta időnként fel-felbukkan. Olyankor találkozgatunk pár hétig (max 1-2 hónap) és eltűnik újra. Ez főként a szexről szól és eddig úgy gyanítottam, hogy két kapcsolat között talál meg engem. Tudm, hogy szánalmas, de egyszerűen nem bírom ki, hogy ne lássam. A köztes időben nem tudom mi van vele, mert nincs fent a közösségi oldalakon. Egy kamu profilja van, amiről beszélni szokott velem. Semmilyen formában nem tudom elérni, amikor ő nem akarja.

Múlt héten nálam aludt és, amikor zuhanyzott, kapott egy üzenetet egy lánytól. Sajnos nem tudtam elolvasni, mert a telefonján nem tudtam feloldani a zárat, de az első sort láttam az értesítésben és gyanítható volt, hogy van köztük valami. Másnap rákerestem a lányra facebookon és láttam, hogy van közös képük is. Azóta a megszállotja lettem annak a lánynak, naponta többször nézem a profilját és láttam, hogy kiposztolta, hogy az a fiú eljegyezte. Úgy, hogy közben holnap is találkozunk.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Szívem szerint elmondanám a lánynak, mekkora görény a pasija, de akkor megharagudna rám és többet biztos nem állna velem szóba.


2023. jún. 9. 16:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene ennyire leértékelned magad. A helyedben kizárnám az életemből az ilyen embert.
2023. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha hagytad magad/hagyod magad palira venni, és még bőszen asszisztálsz is egy ilyen emberhez, akkor semmi jogod ahhoz, hogy más ember életébe beleturkálj, lesegesd, vagy bármit beszólj. Mert neked erre nem osztottak lapot.A te helyed fent a polcon van, ahonnan elő vagy rángatva amikor olyanja van a fazonnak. Te magad határoztad meg a helyed.
2023. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
A legjobb az lenne ha tiltanád a srácot. A lánynak meg inkább ne szólj semmit, maradj ki belőle. Én legalábbis ezt tenném!
2023. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A lány helyében ti nem akarnátok tudni erről? Mielőtt hozzámentek?
2023. jún. 9. 16:29
 5/24 anonim ***** válasza:
8%
4 Nem. Az érdekel, aki mellettem van. Onnantól számít minden.
2023. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudod bizonyítani, hogy veled is találkozgatott a srác. A lány pedig majd maga megtapasztalja, kihez kötötte az életét. Mást írnék, ha a lány a barátnőd vagy rokonod lenne, de így alapvetően semmi közöd hozzá.
2023. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akkor csináljak úgy, mintha én sem tudnék a másik lányról?
2023. jún. 9. 16:41
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Csinálj úgy, hogy nem találkozol a sráccal. Vagy neked megfelel a szeretői státusz?
2023. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
7 Ha neked a ürítő lábtörlőnél aljább lévő szerep megfelelő akkor folytasd.
2023. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem, nem felel meg. De amióta ismerem, minden gondolatom körülötte jár. Öt évvel ezelőtt, amikor vége lett, teljesen összetörtem. Amikor újra felbukkant és megint eltűnt, akkor újra összetörtem. Majd jött megint és onnantól az tartotta bennem a lelket, hogy tudtam, nincs vége teljesen. És hittem, hogy ez azért van, mert ő is kötődik hozzám. Egyébként ezt most is így hiszem. Egyszerűen nem tudok elképzelni olyan életet, amiben ő nincs, mert abban az életben nem lenne boldogság.

Nyilván azt szeretném, ha csak az enyém lenne és mindig, nem csak időnként, teljesen kiszámíthatatlanul, de erre semmilyen ráhatásom nincs.

2023. jún. 9. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!