Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetünk lelkifájdalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetünk lelkifájdalommal semben? Hogy lehet csillapitani, megszüntetni?

Figyelt kérdés
Szakitás,csalódás ilyen kiváltó okokra gondolok
2010. okt. 11. 20:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*szemben
2010. okt. 11. 20:33
 2/13 anonim ***** válasza:
Most én is ezzel küszködök. Hát mit ne mondjak, k.rvára nem segít semmi.
2010. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a szomorkodókhoz.
2010. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
öngyilkosság és minden probléma elillan<3
2010. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Moszuke ***** válasza:

majd később jónak öltözve az idő lép közbe..


addig várjál, vagy idd le magad

tereld el a gondolataid, sírj és ha van kivel akkor öntsd ki annak a lelked.


de eddig nekem bevált az hogy megutáltam azt akit addig szerettem.. úgy egész hamar túl lehet lépni:)

bár a most legutóbbi esetben nem akar működni a módszerem úgy hogy most csöndben szenvedek:)

1-2 arcnak meséltem a dologról és könnyebb lett..

2010. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Átválthatsz egy bunkóbb stílusba mint pl:Dr house figurája... vagy egyszerűen csak új életet kezdesz, másfelé kezdesz ismerkedni, új helyekre mész, jársz ahol még alig vagy egyáltalán nem voltál, kerüld a parkokat, meg hasonló helyeket ahol csak melegen összebújó párocskákat láthatsz..
2010. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz... :S
2010. okt. 11. 20:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Én legutóbb 2hétig mindennap sírtam,és közbe Rihanna-tól a Russian Roulette ment.Azóta ha meghallom azt a számot az exem jut eszembe.Nekem a beszélgetések segítettek.Meg az,h párszor emberesen berúgtam. XD
2010. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a barátnőmmel csak hétvégén tudunk találkozni, a hétköznap számomra egyenlő az ürességgel, mindig arra gondolok, hogy egyszer jobb lesz, majd átölelhetem, megcsókolhatom... :$
2010. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az sokmindentől függ!

Ha lány vagy akkor beszélj róla sokat, nézz vígjátékot, olvass, tanulj, sportolj, csinálj valami újat. Újdonság a lényeg, semmi ne emlékeztessen rá! Bulizni még ne járj el, a kutyaharapást szőrével megoldás kezdetben nem ér semmit. Majd egy két hónap múlva...

Ha srác vagy, akkor első napokban igyál :) Bár lány vagyok, nekem is segített... Persze nem detoxig.

Járj el haverokkal, és bulizz, csajozz.

Viszont akár fiú vagy, akár lány, ha már jópár hónap eltelt és még mindig fáj, akkor akármit teszel, semmi nem fog működni. Egyedül annyit csinálhatsz, hogy vársz míg elmúlik a fájdalom, megvárod, míg a fényképe láttán már csak mosolyogni tudsz és képes leszel belefogni egy új kapcsolatba. A kapcsolat része a legnehezebb szerintem, én annál akadtam el.

2010. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!