Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá egy csajra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy csajra?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki bejon. Ismerem őt, korábban beszéltem vele párszor.Mely beszélgetésekig nem jutottunk el. Nagyjából egy éve nem beszélgettem vele. Szeretnék ráirni, de parázok kicsit. Fontos lenne egy jó indítás ezért a messengeren szia mizu helyett szeretnék valami kreatívabbat írni. Szinte mindennap rak ki valamit napjába.Arra gondoltam ott kéne valami témához kapcsolódót írni, az úgy érdekesebb. Általában magáról rak ki valamit, pl kép vagy tiktok videó, vagy ahogy éppen vezet pl. autót vagy traktort stb. Valami frappánsat kéne kitalalni, de ebben elég rossz vagyok. Fontos lenne, hogy jól menjen, nagyon az esetem.

2023. jún. 10. 04:44
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Szia.Tudod a kocsit lefékezném, de téged meghajtanálak.
2023. jún. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Csak egyenesen: pl. Szervusz, XY vagyok, ennyi idős, szeretnélek megismerni, van-e rá mód és lehetőség? a többi már megy magától. Vagy belemegy a beszélgetésben, vagy nyiltan eltud utasítani a helyzetétől, akaratától függően.
2023. jún. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én először kedves általánosságokat írnék ami a posztjaihoz illik. Nem indítanék azzal, hogy akarok tőle valamit. Türelmetlenség nem szokott jól kijönni mert automatikus elutasító érzést vált ki sokakból az ilyen derült égből jövő tetszel akarok valamit dolog.
2023. jún. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
A 2es nagyon rossz választ írt. Semmiképp se törj rá ilyen hivatalos stílusban. Valóban valami könnyedet kellene írni, ahogy 3as mondja. Nem kell hogy nagyon szellemes legyen. Pl." Hű ez igen, nem is tudtam, hogy traktort is vezetsz. Le a kalappal. " stb. Ezzel bókoltál is, de nem voltál olyan mint egy házassági hirdetés + olyan bunkó se mint az 1es.
2023. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha már a "ráírás" is gond, hogyan óhajtasz egy komolyabb beszélgetést fenntartani vele?
2023. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ha van még ötlet jöhet.


Amit a, kettes írt, így már azért sem jó, mert én ismerem ezt a lányt felületesen már. Bemutatkoznom sem kell, és igen.. Valami könnyedebb kellene. Ez a monológ bevalik, akkor, ha véletlenül olyan embernek írtad, aki pont úgy gondol rád, mint te ő rá.


"Ha már a "ráírás" is gond, hogyan óhajtasz egy komolyabb beszélgetést fenntartani vele?"Meg tudok egy pár plusz infót róla, akkor abból tudnék témákat felhozni. Az elkezdes a legnehezebb.

2023. jún. 10. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:
5. Hidd el, elkezdeni sokszor a legnehezebb.
2023. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!