Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerheti magát ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerheti magát ennyire félre egy férfi?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt az exemmel mikor becsúszott a baba. Meg akarta tartani ő is, sőt jobban örült neki mint én. Majd a terhességem végén szakítottunk, miatta. Előadta hogy a babára igényt tart, rám viszont nem, stb. Ennek ellenére sosem érdekelte a gyerek se, még nem is látta, pedig az utolsó percig előadta hogy mennyire várja, lennyire imádja. Nemrégiben így 4 hónap + egy per indítás után ráírtam hogy büszke lehet magára hogy hamarabb megy nőzni mint a gyerekéhez meg par szep szoveg (megbántam mar hogy irtam, hirtelen felindulas volt, tudom hogy nem kellene vele foglalkozzak) es egy kep a gyerekunkrol. Persze mindenhonnan tiltott. Az ilyen ferfiak ennyire nem ismerik magukat? Hogy lehet az hogy valaki egyik pillanatrol a masikra igy megvaltozik? Ismeros korben volt mar erre pelda, tehat nem o az egyetlen ilyen ez biztos.
2023. jún. 12. 02:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán mi miatt szakítottatok?

Azért az nem szokványos, hogy együtt várja a pár a gyereket, aztán a terhesség végén a férfi közli, hogy mondjuk elege van abból, hogy a párja mindig a közepén nyomja meg a fogkrémes tubust, és nem akar többé együtt élni vele.

2023. jún. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
És te hogy ismerhetted ennyire félre őt? Még normális férfi mellett is 10x meggondolom a gyereket főleg ha nem is tervezett, nemhogy egy ilyen mellett
2023. jún. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk is hasonló volt...csak mi terveztük a gyereket. Neki volt egy lánya (aki most 20) és ő nevelte 3 éves korától. Aztán vége lett (én is jobbnak láttam, az anyja a közelünkbe költözött és jöttek a gondok).

A lányom 9 lesz és még nem látta (pedig meglett beszélve, hogy nem is csak hétvégi apuka lesz, stb...). A lánya is velem maradt akkor, azt se látta azóta. Fizetni fizet úgy, hogy megegyeztünk.

Sose fogom megtudni mi lett a baja...de nem is érdekes.

A bíróság intézi a dolgokat, Te meg éld tovább az életed.

Amúgy egy élet nem elég megismerni valakit. 10-szor átgondolva 10 év után is van ilyen. Nem te vagy az első meg az utolsó sem.

N 31

2023. jún. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Ez az egész egy lutri . Van akinek szerencséje van a párválasztásnál, van akinek nincs.
2023. jún. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Sokan azt hiszik egy gyerek kb annyi mintha házhoz jönne egy macska csak.
2023. jún. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

#4 Tény, hogy van benne lutri faktor. Illetve az illető menet közben is megváltozhat.

DE! Kizártnak tartom, hogy ez előjelek nélkül történjen. Talán, ha az illető egy profi hazudozó, színjátékos, pszichipata. De normális embereknél ezeknek van előjele, csak a párjuk nem veszi észre, vagy figyelmen kívül hagyja őket.

Azt mondom, hogy a luti faktort jó emberismerettel komoly mértékben le lehet csökkenteni.

2023. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

6-ossal nagyon egyetértek.

A "lutri" sokszor csak azt jelenti, hogy az illető agyát elborította a rózsaszín köd (ami nemcsak 20 évesen fordulhat elő), és nem vette észre azokat a jeleket, amik egy objektív szemlélőnek igenis szemet szúrtak volna.

Arról nem is beszélve, hogy az se véletlen, kiket vonzol be (te kibe leszel szerelmes, és milyen emberek lesznek beléd szerelmesek). Ennek okai sokszor a te tudatalattidban gyökereznek, amikben döntő szerepe van a kisgyerekkori élményeidnek (különösen ellenkező nemű szülődhöz való viszonyodnak), valamint első, kamaszkori szerelmi/szexuális élményeidnek.

Bizony, a jó párválasztáshoz elengedhetetlen a jó önismeret is. Anélkül tényleg lutri.

2023. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6,7 en ebben a csak te nem vetted eszre dolgoban azota nem hiszek amiota megtapasztaltam milyen az amikor valaki mesteri szinesz es emellett valojaban baromira nem ismeri onmagat. Vannak ilyen emberek, tudom jobb abban a tevhitben elni, hogy minden rajtunk mulik meg az is, hogy akit valasztunk milyen ember lesz, mert hat olvasok a jelekbol es tokeletesen meglatom milyen a partnerem. Pedig mennyire nem igaz. Sokszor onmagunkat is nehez kiismerni hogyan ismerhetnel valaki mast aki mondjuk mesterien manipulal? Vagy valakit akknek nulla az onsiemrete es azt hiszi o akar csaladot, majd amikor bekovetkezik osszeomlik? Rajon lehet meg sem erre vágyott. Ilyen van es lesz is meg rengeteg emberrel. Ez tenyleg lutri! Akkor mkndhatnad, hogy nem kutri ha a hulye is latja hogy alkoholista/drogos/ nocsabasz/aggressziv de az ilyet mint amit kerdezo is ir honnan tudhatnad?? Hiaba kerdezed eloadja mennyire odaog van a gyerekekert, mennyire vagyik ra stb stb
2023. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igazából mégcsak konkrét ok sem volt a szakításra. Ez volt az első nagyobb vitánk, ez is inkább a rokonság miatt, mert imádtak belekotnyeleskedni dolgokba. Ezért úgy döntött hazamegy a szüleihez, mintha szünetet akarna, majd sosem tért vissza. Folyamat azt hajtotta még akkor is hogy el ne merjem tiltani a gyereket (nem akartam), meg hogy jönni fog minden nap nézni (mert pont útbaesik neki a lakhelyem ha megy dolgozni). Utána kiment külföldre dolgozni mert “mindent meg akarok adni a fiamnak”. Most meg persze a minimum alatt akar fizetni.

Hazudozni nagyon szeretett ez biztos. Azt is nem egyszer hangoztatta hogy tudja milyen szülő ne legyen (mert őt is lesz*rta az apja). Viszont biztosan voltak előjelek vagy nem tudom.. igazából senki nem nézte ezt ki belőle. Tehát tényleg jól adta elő magát, bár nekem úgy tűnik hogy ő maga sem ismeri magát, és mégsem a családra vágyott. El akart venni feleségül meg minden (az is csak azért nem lett, mert nem terhesen akartam összeházasodni hanem pl most nyáron inkább).

2023. jún. 12. 10:58
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja és persze mai napig hazudozik. Azt állítja tiltom tőle a gyereket, olyat is terjesztett már hogy azt sem tudom kitől van.

Egyébként erre a hazudozásaira akkor jöttem rá mikor már terhes voltam sajnos.. de pitiáner dolgoktól a fontosokig mindenbe képes volt átverni

2023. jún. 12. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!