Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csak egy olyan férfi ismerhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak egy olyan férfi ismerheti igazán a nőt, akinek már volt szűz barátnője. " Ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés
Én ezzel nagyon nem értek egyet...

2015. dec. 8. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen Choelo-s bölcseletekkel nem kell foglalkozni.


Sületlenség.

2015. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is, mi az hogy "a nőt"?
2015. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maximális nettó baromság.
2015. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekem volt szűz barátnőm, nem is egy, de nagyon nem ismerem a nőket. A minap csalt meg, és hagyott ott a barátnőm, akivel fél éve voltunk együtt, és rendkívül szerettük egymást. De tényleg nagyon. És fogalmam sincs, hogy miért csinálta. Elképzelni sem tudom.

Még egy szűzhártya korábbi átszakítása sem árulja el!

2015. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy aki mondta az nem ismeri, és nem is szereti a nőket, legalábbis azokat nem akik már "használtak"


Vagy szerinte azok őszintébbek, naivabbak.

2015. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!