Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy az idősebb férfiakhoz vonzodom?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, eddig mindenki aki kicsit is felkeltette az érdeklődésemet idősebb volt nálam. Volt aki csak pár évvel, de az is előfordult már, hogy akár 10-15 évvel idősebb férfi tetszett meg.


Pedig ismerkedtem a korosztályomban is, nyitott voltam/vagyok a hozzám korban közelebb álló srácokra is, de egyszerűen senki nem tudott annyira megfogni, még ha jól el is beszélgettünk én csak barátként tudtam rá tekinteni, nem pedig férfiként.


Tudom, nem vagyok ezzel egyedül, de engem egy picit aggaszt, hogy engem ennyire nem érdekelnek a kortársaim, míg más lányok (az ismerősi körömből) könnyedén megtalálják a korban hozzájuk illő srácot.


Velem lehet a baj? Szerintetek ez mennyire jelenthet problémát?



2023. jún. 12. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Majd idösen meg a huszonévesekhez.

Vam ez igy.

2023. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha a komplexus normalis, akkor igen.
2023. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

En is igy voltam, aztan 28 es 29 eves koromban volt két 5 évbel fiatalabb, meg majdnem egy 15 évbel fiatalabb is, de ott neki nem jöttem be annyira (jobb is).

Gondolom te is érettebben gondolkozol, azért jössz ki nehezebben a korosztályoddal.

2023. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha rossz szülői mintából adódik, akkor érthető.
2023. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

2.


Max. 10-15 évben mi a komplexus? Erre még az idióta baromságot sem lehet rámondani, hogy "az apja lehetne". Egy 30-35 éves férfi még lehet annyira objektíve jóképű (és nem öreg), hogy tetsszen fiatal lányoknak is. A szépségben/jóképűségben nem igazán van kor, hanem ha valaki szép/jóképű, akkor az tetszik más korosztályú embereknek is.

2023. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A szepseg az egyetlen tenyezo egy kapcsolatnal? Eleg silany erzelmi vilagod lehet.
2023. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6. Nem. Csak ez az első szar duma, amit fel szoktak hozni a "korkülönbség gyűlölők", hogy a fiataloknak biztos nem tetszik egy "öreg" ember.
2023. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az elso amit felhoznak, hogy kulonbozo eletszakaszban jarnak. Erre nincs orvossag. Egy 20 eves sose lesz olyan erett, mint egy 35 eves. Vagy te mar 35? Nyilvan nem, mert akkor tudnad, hogy 20 evesen milyen elvarazsolt gyermek voltal.
2023. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

És akkor mi van? Azonos korú emberek sem egyformán érettek. Te pontosan ugyanolyan érett vagy, mint minden veled egykorú?

Ez mellett ez nem kritériuma egy kapcsolatnak, hogy egyformán érettek legyenek a felek.

Az életszakasz mit jelent? Egy 20 éves simán lehet, hogy nem ment továbbtanulni, hanem már dolgozik, mint egy 35 éves.

29 éves vagyok, de ez nem tartozik ide.

Személyiségtípus, közös érdeklődések, hasonló elvek, amik mentén élik az életüket, azonos gondolkodásmód. Ezek nem korfüggő dolgok.


A korkülönbség gyűlölők olyan dolgokat hoznak fel általában, ami az egykorú párok egy jó nagy részére is igaz lehet, de ott valahogy ez nem zavarja őket.

2023. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49F,dom.
2023. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!