Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy a nálam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a nálam jóval idősebb férfiakhoz vonzódom?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Nagyon kevés az olyan korombéli fiú, aki tetszik nekem, csak egy kisfiút látok bennük. A 25-35 közötti férfiakban nagyon meg tud fogni valami, viszont általában ők meg nem tudnak és nem is akarnak komolyan venni egy korombéli lányt. Ezért aztán nem is volt még igazán komoly kapcsolatom és mostanában sűrűn elgondolkozok rajta, hogy "én nem működök jól", mert az összes barátnőm meg tudja találni a párját a korunkbeli fiúk között is. Tényleg velem van a gond?
2011. ápr. 15. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom. Kérdés, hogy mégis mitől látod "jobb"nak az idősebbeket? Apakomplexusod van, vagy pedig nem látod elég érettnek a korosztályod. Nálam utóbbi áll fent, bár én fiú vagyok, de nem igazán találok olyan 18-21 körüli lányt aki ne csak flörtölésben meg tombolásban látná a jövőt, akivel sokmindenről el lehet beszélgetni, nem a VV meg többi ilyen ... jelenti neki a szórakozást, aki felelősségteljes, megbízható és komoly kapcsoaltban gondolkodik és még folytathatnám. Szóval, ha Te is úgy vagy, hogy valahogy nem érzed, hogy a korodbeli fiúkkal egy szinten vagy (most ez lehet nagyképűen hangzik) akkor nincs akkora gond.

20/F

2011. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Persze, én így vagyok a lányokkal. Én is a 14-16 éveseket szeretem 20/F. De láttam beszélgettem már diszkóban 35-éves faszival akinek 14 éves csaja volt. Ma már teljesen elfogadott.
2011. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
35 évesen 14 évessel??? Azt majd a bíróúrnak mesélje hogy elfogadott
2011. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érettebb vagy a korodnál,nem ritka eset más lányokkal is előfordul.A 18 éves fiúk tényleg csak fiúkák,neked egy férfi kell.Az lenne a nem normális ha egy nő kéne.
2011. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, a 18 fölöttiek tetszenek.

15/L

2011. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
én 24 vagyok, de 16 év alatti csajjal nem kezdenék ez biztos sőt már a 18 alattit is meggondolnám
2011. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!