Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves srácnak a 14cm hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves srácnak a 14cm hosszú pénisz méret az jónak számít? Vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24vagyok,nekem 16,5cm
2010. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14 centi az tök átlagos, esetleg 1 centivel kisebb az átlagnál. Ne higgy azoknak, akik 18+-os méreteket írnak be állandóan, mert vagy nem is igaz, ha pedig esetleg igen, akkor sem ők képviselik a felnőtt magyar átlagot.
2010. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

NEM A MÉRET A LÉNYEG! Kivéve ha hatalmas..nem akarnám,hogy szétszaggasson..

Tehát mint ahogy sok pasi folyton rágódik azon,hogy nem kicsi e stb..ha rólam van szó,akkor amiatt aggódjon,hogy ne legyen túl nagy.

Tudd használni és tökéletes ;)

2010. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hát nem mondom, lehetne 1-2 cm-vel nagyobb,de nem a hossza a lényeg,hanem hogy vastag legyen és tudd jól használni!
2010. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne aggódj ez miatt.

Mert nem a méret a lényeg, legalább is nem ilyen értelemben.

Hidd el, hogy 14cm el is ki tudsz elégíteni egy csajt.

És ez szerintem ne gátoljon téged semmiben.

Változtatni úgysem tudsz, szóval békélj meg vele, mert mást nem tehetsz.De semmibaj, hogy ekkora.

2010. okt. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
16 vagyok és 16,5 centi
2010. okt. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha félbehajtva 14 akkor jó
2010. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Szia Bence! Tényleg kicsi a farkad ?:D

Timi

2010. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

eddig mindem csajom megcsalt.

és mindegyik pasinak akivel megcsaltak nagyobb volt mint nekem.


de biztos nem is számít a méret.

ez is csak véletlen 1beesés.

2010. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15 vagyok és szűz. és valószínű ennyi idősen nem az én véleményemre fogsz hallgatni, de én szeretem a barátomat, és akármekkora is neki, én majd úgy fogom szeretni őt, ahogy van. Bár nem valószínű hogy neki kicsi lenne >< de egyáltalán nem az számít hogy mekkora. Ha valaki szeret (bár gondolom te itt nem a szerelemre gondoltál) úgy fogad el, ahogy vagy. Mondjuk ha szőrösebb vagy, és téged zavar, hidd el hogy a másik le se fogja sz@rni mert úgy szeret ahogy vagy.
2010. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!