Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves srácnak a 14cm hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves srácnak a 14cm hosszú pénisz méret az jónak számít? Vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ja utóirat. amúgy lány vagyok :P :)
2010. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is 21 vagyok... Az enyém 18 centi hosszú és 4,8 centi széles... De hiába ekkora, ha csak a jobb kezemmel van együtt minden nap. A fejem olyan csúnya, hogy a lányok le se szarnak :/
2010. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ma 17:33: És miért nem valószínű, ohgy neki kicsi lenne? Bírom a női hozzászólókat. Nem a méret a lényeg, igaz a barátomé 17, meg 18, meg 100 centi.
2010. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát ne ezzel meny oda a lányhoz.

növessz rajta 2-3 centit.

2010. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Most megmondom neked az őszintét.

Nem fekszek le úgy fiúval, hogy nincs nálam egy szabómérce.

Lemérem hosszát, vastagságát, és csak akkor fekszem le vele, ha a normál tartományba esik be!


Jaj te kis buta!

Most szerinted ezt ki fogja megállapítani... mond azt hogy 15,5 és senki nem fogja megállapítani... csak ne mond azt hogy 28 cm.. mert az nem lenne reális.


Tudd használni!

2010. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy működjön amikor kell, attol kezdve mindegy hogy 16 vagy csak 14...
2010. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!