Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy tapasztaljátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tapasztaljátok, hogy az alsópolcos pasik elvárásai a magasabbak?

Figyelt kérdés

Nem először futok bele, hogy egy túlsúlyos, és/vagy nem helyes arcú, és/vagy elhanyagolt külsejű pasi az, aki úgy viselkedik, mintha hálásnak kéne lenni, amiért egy öreg (28 éves), dagadt (160 cm 62 kg) átlagos arcú nővel kegyeskedik szóbaállni. A legutóbbi két mondat után felhívott magához szexelni. Elutasítás után rendesen fel volt háborodva, hogy egy ilyen dromedár nő örüljön neki, hogy egyáltalán....

Eközben a helyes, átlagos alkatú, számomra vonzó férfi a tenyerén hordoz.

A múltkor rámírt másik profilról a fent említett pasi. Mint kiderült, neki hónapok óta egy randi se jött össze. Mikor írtam, hogy én meg most megyek nyaralni a párommal, akkor megint kifordult magából.


Miért van ez, hogy a kimondottan vonzó férfiak visszajelzése alapján egy egész jó nő vagyok, az ilyen alsókategóriások szerint meg hozzájuk képest csúnya.

A barátnőim is tapasztalták ezt. De a gyakori kérdéseken is van olyan kérdés, hogy incelek szerint milyen a hozzájuk illő / átlagos nő, és kizárólag hibátlan külsejű modelleket linkelnek.


Mi az oka, hogy ennyire nincsenek tisztában azzal, hogy milyen egy átlagos nő?


2023. jún. 13. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

Szia mizu?

Rádszóltak otthon hogy ne fészbúkozzál hanem tedd tisztába a gyereket és mosogassál már el végre?

2023. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%

van parod de tinderezel


nehogy mar neked alljon feljebb cicababa

2023. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Olcsó incel vince kérdés.
2023. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Úgy tapasztalom, hogy a férfiakat mindenért és mindenhogy lehet szidni, de ha nőről írsz akárcsak minimális kritikát is, akkor letépik a fejed. Ha ugyanez a kérdés fordítva lenne a nemekkel, akkor már legalább 10 habzó szájú női hozzászóló itt szidná a kérdezőt.


Plusz, azt is tapasztalom, hogy pl. tinderen a tök átlagos pasiknak is alig van valami match, de teljesen igénytelen nők pár nap alatt összehoznak minimum 50-100 matchet jobbnál jobb pasikkal.

2023. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2023. jún. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2023. jún. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Én toppmodell voltam de egy sagadt izzqdtságszagu pasi(randin derült ki hogy nem aki a képen volt)is azt próbálta nekem beadni hogy ő megvalogatja hogy kivel kegyeskedik lenni. És még é örüljek hogy velem szoba állt.

Közben meg lestek az utcán a járokelők hogy ilyen nő hogy állhat szóba ilyenekkel..? Ott égettem magam vele mert ha már elmentem randira nem akartam bunko lenni hogy azonnal sarkon is fordulok.

De tanultam belőle. Amikor megjelenik egy egy tata mert letagadnak 10 évet is, azonnal szólok hogy nem ezt vártam köszönöm hogy eljött de én megyek dolgom van.

2023. jún. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
*dagadt izzadtságszagú pasi
2023. jún. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Az alsópolcos kifejezésért én szétszedném azt a polcot és azzal a széles kis elemmel durrantanálak úgy arcos le se esnél. :D
2023. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Vannak elvárásaik bőven, az biztos. Nekem volt olyan pasim, aki annyira nem törte magát a külsejéért, hogy 10+ éves cuccokban járt (anyámmal talira is feliratos pólóban jött), és borotválkozás is akkor volt, mikor én megborotváltam - persze kizárólag hajnyíróval, mert érzékeny a bőre (nekem kellett könyörögni érte), aztán nálam meg verte magát, hogy néha borostás vagyok intim tájékon, és inkább gyantáztassak, mint az exe. Hogyisne, főleg ilyen kedvcsináló hasonlat után. :) Meg elégedetlenkedett az alakommal mindig, másokra csorgatta a nyálát látványosan. Vékony vagyok, de neki a dundi jön be, de azért legyen csípője, és blabla.

Ehhez képest volt hozzám képest topmodell pasim, akivel nagyon izgultam, megütöm-e a szintet, ő meg soha egy rossz szót nem mondott rólam, mondta, neki az én típusom jön be, azért választott.

2023. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!