Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, ha érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha érez irántam valamit az újdonsült barátom haverja is?

Figyelt kérdés
Mindkét férfit ismerem régóta (közös társaság), de egyikükkel nemrég kezdtünk csak járni. Erre mintha a másik pasi (barátom haverja) féltékeny lenne. Direkt nem írom le, mi alapján gondoljuk ezt, mert kíváncsi vagyok, miket írtok. Aki volt ilyen helyzetben, milyen dolgokat tapasztalt?
2023. jún. 14. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Most mit akarsz, hogy miattad összeveszenek/összeverekedjenek?

És hogyha a párocskád nem gondolja veled komolyan egyáltalán és nemsokára kitesz? Akkor mész a másikhoz? Hagyj passzogassanak? Ping pong labda vagy drága? :D


Döntsd el, hogy az egyik vagy a másik, de vigyázz, mert ők inkább egymást választják, mint téged:

'Bros b4 hoes!' 😉😎

2023. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1# az ilyen válaszok nem kellenek. Vagy a kérdésre válaszoljatok, vagy semmire. Unalmas már, hogy minden kérdést tönkretesz egy ilyen troll. A hülyeség nem érdekel. Köszi a megértést!
2023. jún. 14. 15:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Befejeztétek? Na, akkor reagálok:


Mik a jelei:

- próbál a közeledbe férkőzni

- próbálja fúrni a barátodat

- rivalizál a barátoddal

- többet beszél veled/rólad

- próbál utalásokat tenni (akár intimebbeket is)

Ezek közül valamelyik. Vagy egyéb, kifinomultabb fortélyok, amiket az információ hiányában nehéz lenne... blablabla:)))))

2023. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező tök komolyan kérdezem, hogy miért érdekel. Tetszik neked, vagy félsz, hogy beletapos a kapcsolatba? Ha az első, akkor minél előbb hagyd el a mostanit, ha az utóbbi, akkor vezesd rá a párod finoman, hogy mi a hézag, mert ha gyenge a kapcsolat, akkor ő lesz a győztes.

Ha meg nem tudsz dönteni a két pasas között, akkor inkább egyikkel se légy.

2023. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
8# mert megváltozott velünk szemben a viselkedése és nem tudjuk hova tenni. Mikor megtudta, hogy együtt vagyunk, megsértődött barátomra és azóta sem beszélnek, pedig régóta barátok voltak. Velem már azelőtt is fura volt. Nem tudjuk hova tenni, barátom szerint akart tőlem valamit. Ennyi a nagy sztori, persze minden hülyeséget bele kellett egyből látni a sok “okosnak”.
2023. jún. 14. 15:55
 6/11 A kérdező kommentje:
4# illetve mikor kiderült, hogy járunk, barátomat társaságban is megpróbálta lejáratni.
2023. jún. 14. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Lol, ez egyre rosszabb. A haver nem biszex/meleg?


Amúgy nem tudom mi a gond, már nem beszélnek. Ha a párod nem izgatja, hogy askalodik ellene, akkor téged se érdekeljen. Ne értem mi a probléma, de komolyan.

2023. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Ne értem mi a probléma, de komolyan."


Ezt minden nők által kiírt kérdés alá oda lehet írni bátran :DDDDDDDDD

2023. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7# nem
2023. jún. 14. 16:06
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#8:


Ezt magamra veszem, mert nő vagyok. És mégsem értem, hogy mi baja van.


Egyébként benne van a pakliban, hogy a párod úgy játszotta el a haver előtt, hogy nem akar tőled semmit és mégis összejötettek pedig a haver nem lépett feléd a baratsaguk miatt. Akkor érthető miért van kiakadva rá és a helyedben meggondolnám, odafigyelnék, hogy igazat állított-e róla.

2023. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!