Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb neked? Minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb neked? Minél több vagy minél hosszabb kapcsolatod legyen?

Figyelt kérdés
Inkább legyen több rövidebb ideig tartó, csak legyen valaki (akár csak szexre) hogy ne legyél szingli akár váltogathatod is őket ha nem tetszenek vagy egy valaki legyen akivel komoly hosszútávú kapcsolatod legyen összeházasodtok, családotok lesz egymással élitek le az életeteket.
2023. jún. 15. 09:19
A kérdező szavazást indított:
Minél több párkapcsolatom legyen.
Minél hosszabb párkapcsolatom legyen.
21 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem azt, hogy bármit nyernék azzal, ha egyik kapcsolatból a másikba ugrálnék. Ugyan volt már néhány párkapcsolatom, de akkor sem lennék boldogtalan, ha életemben összesen egy kapcsolatom lenne, de az tökéletes, és sírig tart.
2023. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se.
2023. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb, ha kevesebb, de hosszabb, de én mégis a több rövidebbet éltem meg. Nem direkt, nem azért, mert ez volt a fontos, hanem így alakult. Most hosszú kapcsolatban vagyok és maradok is :D
2023. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!