Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legrosszabb csók élménye?

Figyelt kérdés

Kezdem én. Olyan már votl már, hogy nagyon nyálas volt és majdnem hánytam, de most olyat mondok, ahol a srác rosszul csókolt ÉS minden mást is rosszul csinált :D


Én pesti vagyok, ő meg Pest vármegyében ( :D ) él. Második randiként megbeszéltük, hogy elmegyünk Pestre bulizni, de mivel éjszakai busza nem volt, ezért úgy beszéltük, hogy maradunk reggel 5-ig. Mondom tök jó lesz, első randin szimpi volt. Hát aha :D Soha ne beszéljetek meg ilyen rövid ismerettségben egész éjszakás programot :D


Az egy dolog, hogy konkrétan fájt, ahogy csókol, mert erőszakosan tette be a nyelvét, szúrt a borostája, csomószor ráharapott a számra, de ráadásul még le is fogott. Nem engedett táncolni, hanem erősen magához szorított, levegőt alig kaptam, mozdulni nem tudtam. Folyamatosan mondtam neki, hogy ezt ne csinálja, mert fáj, akkor bocsánatot kért, majd fél perc múlva újra ezt csinálta. Nem mertem neki konkrétan megmondani, hogy borzalmasan csókol, mert nem akartam megbántani, inkább csak ahogy tudtam, kerültem a csókot. Azért szerencsére beszélgetni is akart néha :D Mondta, hogy jól csókolok és volt pofája megkérdezni, hogy "és én milyen vagyok?" :D Hát hogy gondolta ezt azt nem tudom :D Otthagyni nem akartam, mert amúgy rendes gyerek, cska kiábrándultam belőle, ő meg nem tudott volna mit csinálni reggel 5ig. Amúgy nálam akart aludni, na mondom azt biztosan nem... Amúgy 24 éves volt úgyhogy meglepő lenne de elhiszem hogy az első csókja volt ez, olyan volt, mint egy nagyon kanos 15 éves.


Te jössz :D


2023. jún. 16. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik nekem is hasonló volt, lenyomta a nyelvét a torkomon két liter nyállal együtt, azt hittem, a szánkba hányok. Nem tudtam róla leszoktatni.


Azóta eltelt 10 év.


A másik nemrég történt. 26 évesen az ember lánya már elvárná, hogy a korosztálya normálisan megtanuljon csókolózni. Hát, nem. A delikvens olyan erőszakosan csókolt meg, hogy konkrétan tiszta seb volt a szám a végére. Olyan kibszott éles fogai voltak, hogy konkrétan lelöktem magamról, mikor sokadszorra szántotta fel az állam. Nem ilyen kis aranyos ajkakkal ajkakat körülölelő, néha nyelvvel simogató vagy finoman harapdáló valami volt, mint amit szeretek hanem konkrétan foggal esett nekem

2023. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
:DDDD
2023. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem volt rossz. Egyébként pont most kavarok valakivel aki baromi jól csókol. Megharapja néha az ajkam, magához szorít stb. de ezeket mind a jó értelemben/jó módon csinálja.


(Szex közben magharapta néha az ajkam szenvedélyesen, nem fájdalmasan és hát attól kész voltam)


Szóval nekem egyelőre nincs gáz:D szerencsére

2023. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nekem se volt ilyesmikben tapasztalatom, de szakadok rajta, hogy mennyi mulya van.
2023. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nagyra nyitotta a száját amennyire csak tudta, bekapta az államat, az orromat, mindezt nagyon lelkesen, és összenyalta a fél fejemet, alig tudtam diszkréten letörölni, de utána már egyből próbálkozott is megint, én meg egyszerűen sokkot kaptam. Folyamatosan tátogott, teljesen kinyitotta a száját és úgy kapta be folyamatosan a fél fejemet, rólam meg a végére folyt a nyála. Hányingerem van ha rágondolok. :D
2023. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

34 evesen csukott szajjal csokolt. Mintha puszit adna de sokaig. Istennek se bortam ravenni egy normalis csokra. Mert h az fuj.


Amigy jol csokolt de a borostaja olyan eros volt h tisztara kisebesedett az allam es a szam korul.

2023. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Házibuliban voltam, 16 évesen kb.

Boroskólát ittunk.

Nekem eljött az a pont, amikor kiadtam a taccsot, kertiparti volt, pont nem vették észre.

Utána nem voltam rosszul, nem látszott semmi.

Közvetlenül a taccs után lesmárolt egy srác. Eléggé meglepődtem. Nem mondanám, hogy rossz volt, csak nem a megfelelő pillanatban történt.

2023. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!