Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hogy vélekedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy vélekedtek a sminkről szívetek hölgyén? De egészen a nyers igazságot írjátok!

Figyelt kérdés
Ne udvarias általánosságokat írjatok, mint pl.: "kevés smink jó, ne essen túlzásba", mint általában hallom, hanem az igazat. Pl.: "jobban szeretem szempillaspirálban", "jobban szeretem smink nélkül".
2023. jún. 16. 14:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

A férfiak nem értenek a sminkeléshez! Ha pl egy BB krémet kensz magadra észre sem veszik. Van olyan férfi aki még azt sem veszi észre ha a párja fodrásznál járt! :)

Sokan csak a nagyon durva, vastag "színházi" sminket veszik észre műszempillával. Mert ott már feltűnő a különbség. De egy no makeup makeup fel sem tűnik nekik.

2023. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
11. Igen, mert sminkkel és anélkül is tökéletesnek látunk titeket (a párunkat persze)
2023. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
12-muhaha :D
2023. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13. Nyilván nem rád gondoltam, hanem a saját páromra.
2023. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
7# vagyok, á igen 8,9 a kis naívak
2023. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 BeefEater ***** válasza:
36%

Egy kis szemkihúzás jól nézhet ki, de nekem teljesen mindegy, úgy legyen, ahogy jól érzi magát. Ez nem udvariaskodás, tényleg így gondolom.


Műkörömből viszont még olyannal nem találkoztam, hogy ne lett volna rosszabb az összkép vele mint nélküle.

2023. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 mikeXxX ***** válasza:
58%
Azèrt azt tegyük hozzá hogy az itt lévő "fèrfiak" többsège csak kèpen látott nőt még nem ismeri fel a sminket sem tehát a legtöbb válasz az lesz hogy nem kell ! Aztán nőkènt nèzd meg kik kelnek el a leghamarabb a "piacon" . Ès meg van a válasz kell a smink főleg ha ügyes a nő szèp szemeket szájat de mèg arcot is csinál magának . Èn szeretem ha igènyes ! 43f
2023. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17. Minden nap látok nőket. Te hol élsz, egy lakatlan szigeten? :D
2023. jún. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak nagyon nagy többsége a visszafogott sminket szereti a legjobban. A képzeletbeli dobogó második fokán a sminkeletlen arc áll (maximum egy szempillaspirállal és ajakbalzsammal). De ha valakinek makulátlan bőre van és smink nélkül is szép arca azt nagyon szeretik. És ami a legkevésbé jön be a nagy többségnek az az erős smink, a vakolat, műszempillával. Ez a tapasztalatom nőként.
2023. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 mikeXxX ***** válasza:
18# Kinek nem inge nem is veszi magára ...
2023. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!