Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kínos egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legrosszabb kérdése:

Szerintetek kínos egy párkapcsolatban, ha egy férfi imádja a büdösebb ételeket, alapanyagokat, úgymint fokhagyma, szardínia, camembert sajt, sült keszeg, nyers lazac?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vótmá
2017. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kínos
2017. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A lazacot én is szeretem. Főleg kienni a férfi hűtőjéből az első közös éjszaka után.
2017. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

miért? én is szeretem , pedig nő vagyok!


Attól, hogy valaki ínyenc még nem büntetendő!


vagy ezentúl kenyeret se együnk, mert az is egy idő után bepenészesedik?


kérdező, gondolkozz már picit. De ha a csaj mondta ezt korábban, akkor dobd ki. Ez a jótanács:D

2017. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Neked mióta van párod???
2017. dec. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

A hagyma az egyik legegészségesebb étel.


Én a banán szagától vagyok rosszul, már-már hányinerem van tőle, ha pedig "érett" akkor ténylegesen émelygek.


A banán merénylet az orrnak, ráadásul a banáneladási statisztikák alapján a magyarok titos majomsereggel rendelkeznek. Basszus benne van a top 10 eladott termékben. Undorító, ráadásul azért veszik ennyien, idézem: "Mer' régen nemvót az". Proletár-mentalitás.

2017. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ugyan! Az összeset imádom! Es most éhes is lettem.

2017. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy halevő, de nem zavar a szaga. A többit imádom én is.
2017. dec. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, én pl. nem szeretem a hagymát, a halakat azt igen, azt a párom nem szereti, de mi ezen röhögünk, ha a másik eszik és lehet érezni a szagát.. még viccből egymásra is lehelünk. :D:D Néha olyanok vagyunk, mint két gyerek, de így szép az élet szerintem, nehogy most azért ne egye meg azt, ami jólesik, mert én "nyafogok", hogy büdös.. meg szokta kérdezni, hogy zavar e, de soha nem fogom azt mondani, hogy igen. Ha jólesik, egye! :)


25N

2017. dec. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Általában nem az, de ha valamelyikőtök érzékeny rá, akkor is lehet kompromisszumot találni.
2017. dec. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!