Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki valakit a párjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki valakit a párjának nevez, abból egyenesen következik az is, hogy szereti azt a valakit, vagy csak megszokásból mondja rá, ha szóba kerül?

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, abból semmi nem következik. Nézd meg hány házaspár van együtt akik már nem szeretik egymást.
2023. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a párja, egy egyszerű tény. Nem a kapcsolatot minősíti.

De valószínűleg azért van vele, mert szereti.

2023. jún. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Általában ez is csak egy tartalmatlan szöveg, ami mögött érzelem nem sok van. A "párom van" lehet mingli is, vagy házas, élettársi, vagy csak ismerkedő fázisban lévő is.
2023. jún. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy most mindenki le tudja írni, hogy minden kapcsolat xar és mindenki csak kényszerből van együtt a párjával, nem sok értelme van a kérdésnek.

Amikor valaki beszélgetés közben többször említi a párjàt, az azért van, hogy nyomatékosítsa, hogy van. Tehát nem ismerkedik, nem megy randira, teljesen felesleges próbalkozni is. Egyfajta finom elutasítás.

Ha te ezen rugózol, hogy jó, de szereti? Akkor neked már most azon jár az eszed, hogy tudod eleszedni a másiktól. Ordít rólad, hogy odavagy érte. Viszont észre kéne venni, hogy ez nem kölcsönös.


Ha bejönnél neki, akkor 1: meg se említi, hogy párja van. 2: egyből el is kezdi a "de már régóta boldogtalan vagyok mellette és én is vágyok egy kis megértésre" kezdetű balladát.


Az ilyen sima "hétvégén a párommal megyek vásárolni" annyit jelent, hogy "foglalt vagyok, nem ismerkedek, kopj már le".

2023. jún. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Másoknál lehet h máshogy van, én azt nevezem a páromnak, akit szeretek és akivel együtt vagyok.
2023. jún. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4.nek igaza van

Gyakorta védelem tenyleg a betolakodók ellen is


Pl én is nem győzöm hangsulyozni az olyanoknak akik pl.munkahelyen nyomulnának hogy a párom így meg úgy(ha van, ha nincs pàrom), h9gy lekopjanak.


De a baráom meg mikor féltékeny volt vmi haverjára annak meg azt adta be hogy engem elvesz feleségül majd meghívja a lagzira. Azért hogy a srác képben legyen komoly a kapcsolatunk es ne merjen nyomulni. Közben téma se volt még köztünk a házasság meg ilyenek.

De állandóan ilyenekre is használja.

Meg ugy mutat be is sokaknak hogy szerelmem vagy feleségem, hogy ne higyjék más pasik azt hogy valami tingki tangli nő van vele csak és szabad a pálya nyomulni.

2023. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyenesen nem következik, de utalhat rá.
2023. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!